Skocz do zawartości
Revolver

Vps/Serwer Dedykowany

Polecane posty

Witam.

 

Poszukuje vps`a do 120zł brutto lub serwera dedykowanego do 200zł brutto. Priorytetem jest niski ping.

Jeśli chodzi o vps`a(OPENVZ odpada) to wystarczy konfiguracja typu 2 rdzenie, 2GB ramu, hdd 50gb.

Serwer dedykowany: procesor i5, E3, 4GB ramu, hdd powyżej 100gb.

 

Proszę o oferty

Edytowano przez Revolver (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Sprint ma teraz promo -50% na wszystkie serwery dedykowane. SOS 0 spełnia już Twoje wymogi: https://www.sprintdatacenter.pl/56/serwer-sos-0
Jeśli chodzi o VPS'y to warto zastanowić się nad Tiktalik (pomimo ostatniej awarii): https://tiktalik.com/pl/pricing/standardZa 120 PLN brutto możesz sobie "złożyć" naprawdę fajną konfigurację.

Pozdrawiam,
Bartosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Sprint ma teraz promo -50% na wszystkie serwery dedykowane. SOS 0 spełnia już Twoje wymogi: https://www.sprintdatacenter.pl/56/serwer-sos-0

Jeśli chodzi o VPS'y to warto zastanowić się nad Tiktalik (pomimo ostatniej awarii): https://tiktalik.com/pl/pricing/standardZa 120 PLN brutto możesz sobie "złożyć" naprawdę fajną konfigurację.

 

Pozdrawiam,

Bartosz

 

Jeśli chodzi o sdc to wieczorami obserwowałem wzrost i spadek pingu wiec narazie ostrożnie przygladam sie tej firmie. Tiktalik były momenty gdzie ping szybowal do 120ms a po jakimś czasie spadał do akceptowalnej wartości. Patrząc na ceny tiktalik to chyba openvz.. Gdzie sie kolokują? Wie ktoś?

Edytowano przez Revolver (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie czytacie co napisałem :-) "Priorytetem jest niski ping." slaskdatacenter = hetzner wiec pomyłka, mintshost już testowałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Xena i takie niskie ceny?:) A wiesz gdzie sie kolokuja? A co do slaskdatacenter to w takim razie www trzymaja w hetznerze.

Serwer potrzebuje pod prywatny server gier fps wiec kazdy ms się liczy.. a Tarnowskie Góry to chyba nie najlepsza lokalizacja ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do slaskdatacenter - możesz sobie kupić VPS bo mają w ofercie i sprawdzić pingi;) Mieli też swego czasu w ofercie dedyk na próbę za 10 pln na 2 dni bodajże - zadzwoń i zapytaj czy można przetestować.

 

Seomajster, ŚląskDataCenter oferuje jakość usług jak dawniej?

 

Miałem u nich vps od listopada 2013 do lipca 2014. Były jakieś downtime ale nic krytycznego. Może nie jestem wymagającym userem ;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużo. 10-25ms jest ok.


co do slaskdatacenter - możesz sobie kupić VPS bo mają w ofercie i sprawdzić pingi;) Mieli też swego czasu w ofercie dedyk na próbę za 10 pln na 2 dni bodajże - zadzwoń i zapytaj czy można przetestować.

 

Miałem u nich vps od listopada 2013 do lipca 2014. Były jakieś downtime ale nic krytycznego. Może nie jestem wymagającym userem ;)

 

 

Ah nie będe kupować wszedzie usługe żeby przetestować :-) Nie dochodzi poczta nawet do nich... Mail delivery failed: returning message to sender

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

A gdzie ty mieszkasz i jakie masz łącze że do testowanych DC masz wysokiego pinga?

 

Nie mieszkam w Polsce ale ping ma byc dobry dla graczy z Polski. Mam kilka shelli do sprawdzania pingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko z lokalizacją Warszawa i dobrą wirtualizacją ciągnie się wyższa cena.

 

Jak chcesz dobrych usług to zapraszam: https://globalnetwork.pl/vpsvmware

 

Widziałem ta oferte ale tutaj musiał bym zapłacić za vps`a 190zł netto żeby odpowiadał konfiguracji o jakiej napisałem. A co myślicie o hosteam.pl ? Generalnie liczyłem na jakieś bezpośrednie oferty ale widzę że firmy zapadły w sen zimowy :P

Edytowano przez Revolver (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Możesz napisać również o ofertę indywidualną.

 

Albo jakość i wyższa cena albo coś gorszego i taniej.

 

Co do HosTeam firma ok, ale nie widzę cennika lepszych wirtualizacji :)

 

edit: A no i ja mam dość wysoki ping do nich 40+.

Edytowano przez Kamikadze (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Modernizują klaster kvm.. Oferta ma się pojawić za 2 tygodnie. Obecnie posiadam datahouse.pl i nie jest tak rewelacyjnie jak czytałem na forum.

Edytowano przez Revolver (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli nikt nic ciekawego nie zaproponuje ?:-) slask milczy a generalnie maja cos skopane z kontaktem a tiktalik sie zarejestrowalem poprostu i nawet emaila nie dostalem ktorego mialem otrzymac wiec podziekuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli nikt nic ciekawego nie zaproponuje ?:-) slask milczy a generalnie maja cos skopane z kontaktem a tiktalik sie zarejestrowalem poprostu i nawet emaila nie dostalem ktorego mialem otrzymac wiec podziekuje..

 

Skoro jest taka lipa to może lepiej nie inwestować w polski rynek. Ja od siebie do polskich serwerów mam pingi rzędu 40-60ms a ty na shellach takie słabe wyniki osiągasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×