Skocz do zawartości
chiliit

[zatrudnię] Webmaster-Wrocław-stała praca

Polecane posty

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na stanowisku programisty będzie odpowiedzialna za rozwój istniejących systemów/stron/sklepów oraz implementację nowych rozwiązań.

Wymagania:

znajomość języka PHP
znajomość HTML/CSS
znajomość SQL
znajomość JavaScript
znajomość środowiska Wordpress
umiejętności cięcia i kodowania layoutów z pliku PSD do HTML + CSS
umiejętność modyfikacji oraz tworzenia wtyczek/pluginów oraz integracji do Wordpressa.
samodzielność w realizowanych zadaniach
mile widziane wcześniejsze doświadczenie

Oferujemy:

wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz posiadanego doświadczenia
umowa zlecenie na okres próbny (3-miesięczny), później umowa o pracę
elastyczne godziny pracy
możliwość pracy z biura i w ramach „home office”
pracę w zespole

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

CV/pytania proszę wysyłać na maila: filip.sokolowski(at)chiliit.pl

Link to postu

Budżet jest wg mnie na ten czas nieralny, bo znajomość PHP jest teraz bardzo w cenie (większość koderów jest już zatrudniona lub wyjechała za granicę). Freelancerzy za skrypt pisany 2 dni "krzyczą" po 1000 zł...

"Budżet" jest orientacyjny, jak to zwykle przy zatrudnieniu... Dokładne wynagrodzenie jest negocjonowane na rozmowie kwalifikacyjnej, w tym również % od zysków.

My gwarantujemy stałe legalne zatrudnienie oraz pracę przy realizacjach, które trudno byłoby otrzymać jako "freelancer". Jeżeli jednak jakiś freelancer potrafi zarobić 15 000 zł/msc (czyli za 2 dni 1000 zł), to zakładamy, że nie będzie zainteresowani pracą gdziekolwiek, i nie oczekujemy, że do Nas się zgłosi.

Ogłoszenie dotyczy wakatu webmastera czy frontedowca, backendowca i wdrożeniowca w jednym ?

Sugerowana płaca na początek nie jest zła, ale nie w tym kierunku droga, chyba że wydajność pracownika i jakość produktu to oczekiwania końcowe, nie początkowe.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz własne konto? Użyj go!