Skocz do zawartości
qwertyu

Najtańszy VPS

Polecane posty

Czemu akurat OpenVZ? W OVH masz serwer za 10zł/miesiąc, albo, ale nie na OpenVZ tylko KVM, za $2,5/miesiąc (czyli jakieś 8,50zł). Do tego, KVM jest generalnie lepszą wirtualizacją.

 

Przecież na stronie mają napisane "Wirtualizacja: 64 Bits OpenVZ"... Kto za 10 zł da Ci KVM ;)

Edytowano przez PCziomal (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten serwer za $2,5 z RunAbove (chmura OVH na OpenStacku) to jest KVM. Mogłem to pewnie precyzyjniej napisać, ale wtrącenie dotyczy drugiego serwera.

Edytowano przez blfr (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod TS też ci polecę OVH.pl - większość teesów się tam chyba trzyma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie może mi ktoś opisać jak wygląda rozliczenie w runabove tych VPS za $2.5. Postawiłem sobie wczoraj i wystraszył mnie licznik w panelu który liczył coś VCPU-godziny w tym okresie: 0,59 GB-godziny w tym okresie: 11,78 jak to wygląda jak są te cloudy rozliczane. Fakt mam $5 dolców za free. Ale też i połączenie z paypal, nie chce by nagle się okazało że OVH zabrało mi 50zł za cloud...

Edytowano przez SanKen (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Płacisz $0,004 za godzinę do miesięcznego maksimum $2,5. Resztę miesiąca masz za darmo.

 

Do tego, jeśli przekroczysz limit transferu (1TB/miesiąc w Sandboksach), to płacisz ¢1 ($0,01) za każdy dodatkowy gigabajt. Tylko ruch wychodzący się liczy.

Edytowano przez blfr (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli te brednie które widzę i co pokazałem to jakieś inne pierdoły,a nie kwota wykorzystana. Dziękuje za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×