Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam, jakaś firma oferuje domeny na firmę za freeko? :) Interesuje mnie .com lub .pl (bardziej to pierwsze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na firmę miałeś a domenę za 15zł Cię nie stać :blink:

Wiele firm oferuje.. Domeny.pl , nazwa.pl, home.pl no masa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na firmę miałeś a domenę za 15zł Cię nie stać :blink:

Wiele firm oferuje.. Domeny.pl , nazwa.pl, home.pl no masa ...

 

Moja mama otwiera salon fryzjerski, chce jej odpicować stronkę ale ta nie chce dać na to kasy. Stronkę jej za frajera strzele a domena jak darmowa to czemu nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Zamiast mamie kupić domenę z ładnym adresem, piękną stronkę odpicować to jeszcze darmowego szuka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast mamie kupić domenę z ładnym adresem, piękną stronkę odpicować to jeszcze darmowego szuka :)

 

Poniekąd to wygląda dziwnie, ale wielu ludzi w tym nasze "mamy" nie traktują internetu w taki sposób by ufać dozgonnie. A to że syn się upiera przy swoim to inna sprawa. Domeny nie są teraz drogie. Pomijam fakt że te tanie opatrzone są dziwnymi regulaminami ale tak jak ktoś wspomniał to tylko 15zł w przypadku PL a jak wiem to teraz np kilka firm ma promocję z COM za 6zł pierwszy rok. Wystarczy poszukać.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A na nożyczki mama ma czy będzie strzygła kosą? Zarejestruj domene w ovh a po roku odnowienie w cenie 50zł. Chyba tyle przez rok na klientach zarobi?

Edytowano przez M_a_T (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

100zł w skali roku na firme gdzie można wrzucic to wszystko w koszty to nie dużo.

A co Ty w koszty chcesz wrzucać? Parę zł vatu i obniżenie dochodowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jego mama po prostu nie jest przekonana, że potrzebuje domeny. Salon fryzjerski to nie jest "biznes w Internecie".

 

Kup jej domenę za swoje i na siebie, zrób tam stronę, sprowadź kilku nowych klientów i mama doceni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest jak ludzie chcą prowadzić "biznes" w internecie i nie chcą na to wydać ani grosza.

 

salon fryzjerski trudno nazwać biznesem internetowym. Swoją drogą, to ja osobiście nie znam osób szukających fryzjera przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up, jaki jest więc sens posiadania strony internetowej salonu fryzjerskiego. Strona ma być dla klienta a jeżeli klient zobaczy, że właściciela nie stać na płatną domenę zapamięta firmę i będzie omijał ją szerokim łukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie znam na pamięć numeru ani swojego fryzjera ani Żony i za każdym razem szukam go właśnie na ich stronach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

@up, jaki jest więc sens posiadania strony internetowej salonu fryzjerskiego. Strona ma być dla klienta a jeżeli klient zobaczy, że właściciela nie stać na płatną domenę zapamięta firmę i będzie omijał ją szerokim łukiem.

 

Moja mama i mój tata nie wiedzą czym się rożni domena z końcówką .pl a prv.pl. Mama ma swojego fryzjera i chodzi tylko do niego. Sprawa internetu jest drugorzędna, ale chyba że celuje bardziej w młodzież. W tedy ludzie sprawdzają dużo więcej w internecie, więc i fryzjera można sprawdzić.

 

Nawet głupie odesłanie do funpage z facebooka i wrzucanie tam jakichś zdjęć fajnych fryzur i porad. Taka pierdoła zadowoli i przyciągnie klientów a wcale nie musi gigantycznie kosztować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama i mój tata nie wiedzą czym się rożni domena z końcówką .pl a prv.pl.

 

Mój brat ma 59 lat, jak jemu wytłumaczyć na czym polega nasz business ;)

 

Strona fryzjera jak najbardziej ma sens, chociaż w zasięgu lokalnym tylko. Można np ustawiać spotkania z klientami, oferować promocje itp, salony fryzjerskie bazują raczej na stałej klienteli, taka strona może powiększyć ich grono klientów.

Znam ludzi co jeżdżą do fryzjera ponad 100 km, więc czasami nawet taka odległość nie straszy klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja akurat szukam fryziera w internecie... tzn jak jade do jakiegos innego miasta lub państwa... moim zdaniem dobra wizytówka nie zaszkodzi, wrecz da na plus. W każdym biznesie wizytówka to dobra strona medalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po to są różne katalogi, spisy firm, itp,

tam niech doda, strona to za dużo dla fryzjera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Nigdy nie korzystałem ze spisów firm czy katalogów. Google > fryzjer [miasto] i enter.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×