Skocz do zawartości
jasne

Zwrotki z błędem: 550 Denied by policy

Polecane posty

Z mojego serwera (exim,dovecot) wysyłam na serwer obcy email i otrzymuje bład:

 

SMTP error from remote mail server after end of data:host relay1.fluidra.net [194.179.39.19]:

550 Denied by policy

 

moj serwer nie jest w blacklist oraz ma ustawiony revers, spf

 

inne serwery nie robią problemu ale ten jest dziwny ;) gdzie szukac ?

 

 

Edytowano przez jasne (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzieki , ciekawe narzędzie :)

 

mój wynik 9/10

jedyny problem to :

"Twoja wiadomość nie została podpisana kluczem DKIM" ale czyżby to było problemem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ponawiam temat,, problem dalej istnieje dostaje zwrotki z kolejnych serwerów

 

SMTP error from remote mail server after end of data:
host poczta.eurocash.pl [193.105.251.21]: 550 Denied by policy

 

wynik z https://www.mail-tester.com/daje mi 9/10 ... kurcze wszędzie maile dochodzą gmail i inne większe serwery poczty przyjmują ładnie wiadomości a tu mam ten problem... co moglę jeszcze zrobić w tej sprawie ? Proszę Was o pomoc bo już sam nie wiem gdzie szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy na pewno użytkownicy, do których wysyłana jest poczta, istnieją na serwerze docelowym?? Czasami tak się zachowują serwery pocztowe oparte na Exchange, gdy nie ma takiego użytkownika w domenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tym serwerze co odbierana jest poczta jest blokada antyspamowa, system blokuje serwer jako spam i uznaje większość serwerów za spamujące np Gmail itp.

 

To nie jest problem po stronie Twojego serwera, naprawić może to tylko admin z serwera odbiorczego poprzez mała zmianę konfiguracji na serwerze. Naprawa problemu to kilka minut pracy.

 

 

Edytowano przez www.mzone.uk (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uzytkownicy istnieja oczywiscie. Kurcze rozumiem zeby to byl jeden serwer z wielu ale teraz widze ze sa to juz dwa serwery, co bedzie jesli sie okaze ze mam problem z wysylka do 5-10 serwerow ? do kazdego admin z tych serwerow mam prosic o zdjecie blokady ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten problem pojawił się chyba kilka dni temu, mieliśmy to samo na jednym naszym serwerze.

 

Generalnie problem powinien dotyczyć wszystkich kont na serwerze, więc teoretycznie admin powinien być powiadomiony o problemie od swoich klientów. Z tego co widzę to jakiś relay, więc może obchodzą jakoś limity mailingowe, najlepiej napisz do admina gdzie mieści się serwer, wtedy będzie mógł dokładnie sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×