Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam,

 

posiadam aplikacje mobilna i szukam VPS aby postawic aplikacje webowa, API oraz baze. Aplikacja mobilna łaczy się z API i odpytuję bazę, wstepnie ruch przewiduję na ok 200 userów łącznie, nie jestem wstanie powiedzieć ile na dzień. Niestety nie wiem jakie wymagania powinien miec VPS aby całość mógł udzwignac.

 

Ktoś jest wstanie pomóc?

Edytowano przez jrura (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli mogę wziąć najtanszy jaki jest na ryknu 2ghz procesor, 1gb ramu i 20gb dysk i powinno wystarczyc? Możliwe ze w przyszłości bedzie stało kilka instancji aplikacji webowej

Edytowano przez jrura (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mFilmy.com

Czyli mogę wziąć najtanszy jaki jest na ryknu 2ghz procesor, 1gb ramu i 20gb dysk i powinno wystarczyc?

 

Jak najbardziej tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, a w razie czego będziesz mógł przejść na wyższy pakiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli mogę wziąć najtanszy jaki jest na ryknu 2ghz procesor, 1gb ramu i 20gb dysk i powinno wystarczyc? Możliwe ze w przyszłości bedzie stało kilka instancji aplikacji webowej

Witam

 

Czy możesz napisać do mnie w sprawie tej aplikacji opartej o API? Adres email w profilu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

zapraszam do zapoznania się z ofertą Webh.pl. Oferujemy wydajne serwery VPS w przystępnej cenie. Dodatkowo za pomocą kilku kliknięć z poziomu panelu klienta można serwer zwiększyć/zmniejszyć.

 

Serwery VPS SSD

 

W razie dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu.

Edytowano przez k.kozak (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o firmach takich jak: provps, iq ,homecloud, zenbox, kei?

potrzebuję stabilności, bez awaryjności, suport 24/7 apache, direct admin i inne niezbędne narzędzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bierz VPSa z OVH, minthost, webh, gdziekolwiek. Typowy hosting współdzielony też ok, ale tylko jeśli potrzebujesz wystawić np. skrypt PHP, który odpowiada danymi z bazy. Jak coś więcej to hosting może nie mieć zainstalowanych niektórych modułów i VPS potrzebny.

 

homecloud możesz spokojnie pominąć, bo odświeżysz temat szybciej niż tych 200 użytkowników sobie odpali aplikację. Czemu tak uważam? Na forum wszystko fajnie, reklamują się, super oferta. Potem zamawiasz, czasami jest nawet szybko i w porządku i potem usługa działa jak gó.....chody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×