Skocz do zawartości
kori

dyskusje SixWishList.com

Polecane posty

Kori wyczerpał już możliwość wypowiadania się na tematy hostingów sixwisha i mintshosta. Reszcie też proponuję wyluzować i nie wracać do tematu. Wątek wyczerpany i tyle.

Jeśli pojawią się posty odnoszące do dwóch ostatnich stron, to będą nagrody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem totalnym laikiem w kwestii informatyki i wszystkiego co się z tym łączy (np hosting, serwery, obsługa, programowanie, strony itp) Zanim trafiłem na firmę Sixwishlist korzystałem z livenet bo było najtaniej i nie miałem zbytnich wymagań, po wielu latach gdy apetyt wzrósł zacząłem szukać innych hostingów. Z wielu korzystałem bardzo krótko (tzw próba na około 14dni), zahaczyłem na dłużej w mintshost, cal, castpol, ovh i jeszcze parę innych (kolejność przypadkowa - nie pamiętam chronologii i wszystkich nazw, to nie istotne). Na niektórych z nich miałem bardzo wielkie problemy, gdzie kończyło się to z natychmiastową blokadą stron.

W Sixwishlist mam najlepszą obsługę, jakiej do tej pory nie miałem. to co MUSIAŁEM zrobić sam u innych oni (Tomek i nie tylko) robili to z pasją, grzecznością, wielką cierpliwością, wyrozumiałością i profesjonalizmem i to bez dodatkowych opłat (jak to jest u innych). Jestem trochę upierdliwym człowiekiem, drożę temat aż do skutku ale też jestem wyrozumiały na bycie człowiekiem (popełnianie błędów). Trafiłem do Sixwishlist dzięki poleceniu i nie żałuję. Potrzebowałem pomocy, znalazłem ją tutaj na forum i stąd dostałem polecenie. Korzystam do dziś od grudnia 2014. Choć były różne sytuacje dość ciężkie, przy których w innych firmach NIC bym nie zdziałał lub musiałbym zapłacić słone pieniądze to tutaj jestem traktowany przyjaźnie i bez zdzierania "ostatniej koszuli" ze mnie :D Reagują szybko lub błyskawicznie w zależności od sytuacji czy coś jest na tzw "zapalenie płuc" czy za chwilę. Wystarczy zapytać a oni świetnie doradzą, na prawdę nie "gryzą", nie wstydzę się, że czegoś nie wiem, piszę, pytam, formułuję pytania tak jak umiem i czuję, bo nie znam języka IT.

Reasumując. Sixwishlist jest nastawiona na klienta nie na kasę, jak w większości firm. To nowy, całkiem inny standard usług, do których wiele firm nie dorosło.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również korzystam z oferty Sixwishlist i złego słowa powiedzieć nie mogę.

Przez 2 lata korzystania z hostingu nie było żadnych odnotowanych przeze mnie awarii.

Support jest niesamowicie pomocny a wykorzystywany panel Plesk przypadł mi do gustu.

Do tego cena, która spodoba się każdemu Januszowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem od początku że to firma krzak i okazało się że miałem rację, ciekawe czy zwrócą hajs ludziom którym sprzedali wieczne konta czyli chyba wszystkim.

Jeżeli macie tam jakieś dane to macie czas do 9 marca aby je przeniesc

Cytat

After 7 years of provided value website hosting, our company has
made the decision to wind down the SiXwishlist (sixwishlist.com)
brand. During our 7 years of operating SiXwishlist we have learned a
great deal about building a product. Thank you for joining this
adventure with us! 
 
What about my data on SiXwishlist? 
 
For your security all data on SiXwishlist will be permanently erased
on March 9, 2019.

tłumaczenie własne

Przez 7 lat zbieraliśmy bazę danych osobowych i maili, obiecaliśmy Wam
wieczne konta i daliście się nabrać. Teraz już nazbieraliśmy dosyć z tych
Waszych danin i zwijamy się. Dziękujemy, że daliście nam zarobić i wzięliście
udział w tym scamie.

Wasze dane możecie sobie wziąć do 9 marca potem je wyczyścimy.

 

Edytowano przez TheArt (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytat

obiecaliśmy Wam wieczne konta

Nie wieczne, tylko dożywotnie. Czyli tak długo jak marka (firma?) będzie istnieć, tak długi będzie ważne konto. Nikt nie powiedział, że będzie to rok czy 100 lat. Niestety, ale kupując taką usługę powinieneś mieć tego świadomość - to nie państwo, które nie może zbankrutować (a im mniejsza firma, tym takie ryzyko jest większe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×