Skocz do zawartości
amdziak

Dobry VPS do hostingu kilkunastu stron/sklepow/aplikacji

Polecane posty

Witam,

 

Poszukuję serwera VPS do hostingowania około 30 stron www, kilku sklepów, i kilku aplikacji webowych.

 

Najważniejszy jest dla mnie support(nie polecam hbscloud...), a także pingi(najlepiej Polska, ewentualnie okolice PL).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam IONIC.PL a jeśli chcesz coś indywidualnego pogadaj z sys-com.pl mogę polecić ich usługi. Jeszcze godne polecenia są VPS firmy SEOHOST.PL tam jest bardzo szybki i konktretny support ale za konkretnie pieniążki VPS są dostępne w Panelu :)

Edytowano przez Łukasz Bodziony (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W OVH taki dostaniesz ale słowo bez limitu transferu to jedna wielka bajka , lepiej ugadać sie z operatorem na np: te 5mb dedykowane na strony w sam raz, bo zdarzyło mi się nie jeden raz dostać serwer bez limitu na poczatku wszystko super ale gdy było łącze obciążone momentalnie zrobili ograniczenie do kilku mb czasami i sie zdarza kb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko w grę wchodzi VPS? Co jeżeli usługa by była rozbita na kilka niezależnych środowisk współdzielonych o bardzo dobrych parametrach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o dokładną ofertę.

 

Jesteśmy wstanie dostarczyć kilka środowisk współdzielonych na zasadzie podziału mniejsze/większe wymagania. Na pewno będzie to również oparte o dobrą cenę ale przede wszystkim o realne zasoby i pełne zabezpieczenie danych.To są nasze główne atuty. Proszę do mnie napisać na adres tom@sixwishlist.com a na pewno nie będzie to zła decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Najważniejszy jest dla mnie support ...

 

Co masz na myśli? Chodzi Ci o szybkie reakcje na awarie czy pomoc w konfiguracji serwera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

zachęcam do zapoznania się z ofertą Webh.pl. W ramach naszej oferty otrzymasz:

 

- wydajny serwer z dyskiem SSD (przy sklepach jest to mega atut)

- nielimitowaną transmisję danych

- szybką i sprawną pomoc techniczną

- 7 dniowy bezpłatny okres testowy

 

 

Serwery VPS SSD

 

W razie dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafiki

Ja od siebie moge polecić mintshost / bizneshost (różna oferta - serwerownia i firma ta sama).

 

Support szybko odpisuje. Moj jeden VPS ma aktualnie uptime 38 dni :) Bywały jeszcze większe.

Pingi i szybkosc - bardzo zadowalająca. Oferta cenowa - wątpie abyś znalazł cos lepszego o podobnej jakości.

 

Na jednym z vps mam sklep na prestashop który generuje dziennie nawet 10 000 unikalnych wejść. Sam vps bez problemu to obsługuje a sklepik śmiga - wykorzystywane są zasoby serwera może w jakiś 15-20% na sam sklep - a presta jest bardzo zasobożernym oprogramowaniem (niewiele mniej niż magento).

Na innym vps'ie mam kilkadziesiat wordpressów klientów i drugie tyle małych autorskich cms - również wszystko smiga bez problemów.

 

Zamawiając VPS poproś o cpu Intela bo czasem można natrafić u nich na VPS z AMD - chociaż i te dają oczywiście rade ale wydajnośc jest mniejsza.

 

Jak się zdecydujesz mogę podesłać Ci kod zniżkowy na 30% :)

Edytowano przez Rafiki (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×