Skocz do zawartości
JanowWEB

Portal miasta, jaki hosting?

Polecane posty

Cześć, otwieram portal miejski, informacje, nowości, ogłoszenia. Rozważałem kupno hostingu i przy okazji domeny w Kei.pl. Interesują mnie wysokie parametry i niekoniecznie niskie ceny. Stabilność, jak ją oceniacie w Kei? Jaką firmę polecacie?

Edytowano przez JanowWEB (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą NetDC.pl oraz naszymi flagowymi produktami:

Dostosujemy oferowane rozwiązania specjalnie pod Państwa wymagania, zapewnimy kompleksową obsługę techniczną i najszybszy czas ładowania witryny.

 

Zapraszamy,

https://www.netdc.pl/

Edytowano przez NetDC.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod portal, który wymaga jakiejkolwiek elastyczności (a nie tylko instalacji drupala czy innego CMS-a), sugerowałbym VPS-a. Może być nieco droższy, może być nieco trudniejszy w obsłudze, ale panele dostawców i konieczność dostosowania do ich konfiguracji zazwyczaj w dłuższym okresie generują więcej problemów niż rozwiązują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozważałem podobnie. Nie chcę mieć w niedalekiej przyszłości z maszyną, równa się to z utratą stałych czytelników. Nie mogę sobie pozwolić na pady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mniej chodzi o pady, bo akurat znajdziesz tutaj solidnych dostawców współdzielonych hostingów, a bardziej o rozwój serwisu. Co jak będziesz chciał dodać ssl? Co jak będziesz chciał dodać jakąś webappkę nie napisaną w php, tylko w modnym ostatnio node.js? Co jak będziesz chciał poprawić źródłowe adresy korzystając z CloudFlare?

 

Teoretycznie, wszystko to dostawca może zrobić/udostępnić. Ale w praktyce często jest mu trudno, bo ma innych użytkowników, których może dana zmiana dotknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do naszej oferty, serwery z dyskami SSD pod bazy danych będą idealnym rozwiązaniem pod nowy, a potem także na rozbudowany portal.

 

Polecam nasze serwery Basic SSD: http://www.mzone.uk/basic-ssd

 

co w pakiecie?:

  • Darmowy certyfikat SSL lub Domena PL ( przy zamówieniach na rok)
  • Szybki i niezawodny support (24/7)
  • Oferujemy 3 niezależne kopie zapasowe, wykonywane w 3 różnych okresach
  • Monitoring serwera "na żywo" w formie wykresów i tabelek
  • Serwery są monitorowane przez 2 niezależne systemy monitoringów
  • Automatyczna instalacja serwera po dokonaniu i opłaceniu zamówienia

Oferujemy także inne mocniejsze i dedykowane rozwiązania, zapraszam do kontaktu z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, otwieram portal miejski, informacje, nowości, ogłoszenia. Rozważałem kupno hostingu i przy okazji domeny w Kei.pl. Interesują mnie wysokie parametry i niekoniecznie niskie ceny. Stabilność, jak ją oceniacie w Kei? Jaką firmę polecacie?

 

Skoro chcesz kupić domenę w Kei to również bym proponował wybrać tam usługę ponieważ są dobrzy w te "klocki". Patrząc jednak na fakt że dopiero masz zamiar otworzyć ten portal świadczy że fizycznie go nie ma, a to jest dobry czas by wypróbować wiele ofert jakie są dostępne na rynku. Nikt o zdrowych zmysłach nie sprzeda tobie usługi, która nie będzie działać bo będzie to skutkować obszerną krytyką na forach. Czy VPS się sprawdzi? Myślę że tak jeżeli posiadasz umiejętności w tym kierunku. Szukaj usługodawcy który w 100% zapewni tobie bezproblemową migrację i dobre wsparcie techniczne. Wracając do domeny internetowej ze swojej strony proponuję ja kupić w OVH.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Hekko masz za 70 zł 100 GB transferu i domenę PL w pierwszym roku w cenie, większych parametrów moim zdaniem nie potrzebujesz. Nawet nie podałeś o jakie miasto chodzi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×