Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Nepotyczny

zarzuty fivhost

Polecane posty

Ja mam bardzo ciekawą radę, polecam najpierw rozliczyć się z działalności poprzedniej firmy... taniekomputery24.pl. I proszę się nie wymigiwać bo w cedigu jest wyraźnie zaznaczone że obie firmy należą do Pana https://prod.ceidg.gov.pl/CEIDG/CEIDG.Public.UI/EntryChangeHistory.aspx?Id=2ad8ab73-69d4-418a-a4fe-dd370fc2ed79&archival=False

Pragnę też zwrócić uwagę iż urząd skarbowy na pewno zainteresuje się nierozliczonymi fakturami a policja handlem fałszywym oprogramowaniem i nie pomoże tutaj fakt iż w pośpiechu zamknął Pan działalność gospodarczą . Także radzę Panu zacząć odpowiadać na maile w przeciwnym wypadku w poniedziałek na pewno sprawa zostanie zgłoszona odpowiednim organom.

 

Chciałbym też przestrzec ludzi na tym forum gdyż jest to zapewne kolejny pomysł tego Pana na wyciągnięcie kasy od ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiśćie firma fivhost jest jak najbardziej działającym podmiotem lecz ja pisałem o poprzednim pomyśle Pana Pasieko czyli taniekomputery24.pl (nextlevel24) gdzie jak się okazało sprzedawał nie licencje ESD tylko MSDN które po określonym czasie tracą ważność, firmę po cichu zamknął zapewne licząc na brak konsekwencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam bardzo ciekawą radę, polecam najpierw rozliczyć się z działalności poprzedniej firmy... taniekomputery24.pl. I proszę się nie wymigiwać bo w cedigu jest wyraźnie zaznaczone że obie firmy należą do Pana https://prod.ceidg.gov.pl/CEIDG/CEIDG.Public.UI/EntryChangeHistory.aspx?Id=2ad8ab73-69d4-418a-a4fe-dd370fc2ed79&archival=False

Pragnę też zwrócić uwagę iż urząd skarbowy na pewno zainteresuje się nierozliczonymi fakturami a policja handlem fałszywym oprogramowaniem i nie pomoże tutaj fakt iż w pośpiechu zamknął Pan działalność gospodarczą . Także radzę Panu zacząć odpowiadać na maile w przeciwnym wypadku w poniedziałek na pewno sprawa zostanie zgłoszona odpowiednim organom.

 

Chciałbym też przestrzec ludzi na tym forum gdyż jest to zapewne kolejny pomysł tego Pana na wyciągnięcie kasy od ludzi...

 

Bardzo ciekawa sugestia nierozliczonych faktur, pragniemy nadmienić że każda wystawiona przez nas faktura jest rozliczona, natomiast nie oferujemy żadnego handlu nielegalnym oprogramowaniem - na każde oprogramowanie posiadamy odpowiednie dokumenty związane z wcześniejszym zakupem oraz późniejszą sprzedażą (reselling).

 

 

Oczywiśćie firma fivhost jest jak najbardziej działającym podmiotem lecz ja pisałem o poprzednim pomyśle Pana Pasieko czyli taniekomputery24.pl (nextlevel24) gdzie jak się okazało sprzedawał nie licencje ESD tylko MSDN które po określonym czasie tracą ważność, firmę po cichu zamknął zapewne licząc na brak konsekwencji.

 

Nigdy nie oferowaliśmy w sprzedaży licencji MSDN, lecz ESD, a to znaczna różnica. Wielu naszych klientów użytkuje tych licencji do dnia dzisiejszego. Należy również zauważyć że licencje MSDN mają specyficzne oznaczenia w kodzie produktów, których pozbawione są nasze licencje. W sklepie wymieniliśmy również informacje dotyczące częstych powodów blokady licencji (blokady następującej zgodnie z warunkami określonymi w EULA MICROSOFT), nie przestrzeganie warunków licencyjnych powoduje najczęściej blokadę licencji w systemie automatycznym MICROSOFT, niezależnie od nas wykonaną, na którą my nie mamy wpływu. Potem zaczyna się właśnie grożenie takich osób jak "Niepotyczny" (bez prawdziwych danych personalnych) sądami, policją, wyzwiskami - ponieważ nie chcemy oddać pieniędzy za błąd naszego klienta (niepoprawne użytkowanie produktu przez co został uszkodzony), nie chcemy wymienić licencji na nową - bo to jest bez sensu. Microsoft wymaga od użytkowników najnowszych aktualizacji, programu antywirusowego wspieranego wzajemnie z Microsoft, najnowszej bazy wirusów oraz pozostałego oryginalnego oprogramowania zainstalowanego na komputerze. Jeśli są łamane te warunki umowne - Microsoft blokuje licencje i na to już nie mamy wpływu.

 

Reansumują, ten temat dotyczy hostingu, nie sklepu internetowego - gdzie jak w każdym innym znajdą się niezadowoleni klienci, często nie czytający samego regulaminu sklepu.

 

Przemysław Pasieko

__________________________________________

 

Wiadomość wyżej została przekazana przez mojego pracodawcę, osobiście natomiast jestem zatrudniony w firmie od kilku dni jako pracownik ds. reklamy. Widzę potencjał tej firmy i zdaję sobie sprawę z możliwości dalszego rozwoju. Dlatego ponownie zapraszam Was do skorzystania z oferty i rejestrację darmowego konta testowego - 1 miesięcznego - to nic nie kosztuje, a pokazuje za tem profesjonalizm tej firmy.

Edytowano przez fivhost (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem EULA podane na Pańskiej stronie jest bardzo ciekawe lecz nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości. A co do blokawania kluczy to sam zapis 14dni na aktywację nie jest podparty żadnym oficjalnym zapisem w MS to pomijam ten fakt gdyż mój klucz wygasł znacznie później. Po krótkim telefonie do microsoftu dowiedziałem się że wydana licencja jest MSDN więc kto kłamie....?

 

 

Potem zaczyna się właśnie grożenie takich osób jak "Niepotyczny" (bez prawdziwych danych personalnych) sądami, policją, wyzwiskami

 

To może Pan poda swoje prawdziwe dane...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem EULA podane na Pańskiej stronie jest bardzo ciekawe lecz nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości. A co do blokawania kluczy to sam zapis 14dni na aktywację nie jest podparty żadnym oficjalnym zapisem w MS to pomijam ten fakt gdyż mój klucz wygasł znacznie później. Po krótkim telefonie do microsoftu dowiedziałem się że wydana licencja jest MSDN więc kto kłamie....?

 

 

 

To może Pan poda swoje prawdziwe dane...

 

 

Moje dane osobowe zaznaczone są w profilu, więc nie wiem z czym posiada Pan jakiś problem. Niech lepiej Pan poda swoje i zaprzestanie spamowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Skoro zarzut są poważne, proszę o zgłoszenie sprawy na policję, tymczasem temat zostaje zamknięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×