Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Mich@ł

PhpMyAdmin a paginacja w panelu nawigacyjnym

Polecane posty

Niestety potrzebuje jeszcze raz Waszej pomocy ;)

 

Wraz ze świeżą instalacją DirectAdmina otrzymałem najnowszą wersje PhpMyAdmin czyli 4.2.11. Wszystko fajnie ale z tego co widzę w wersji tej w panelu nawigacyjnym niestety nie ma paginacji.

 

Bazy danych są co prawda grupowane po prefixach jednak jak przy dużej ilości baz danych z panelu nie da się za bardzo korzystać bo "ładuje" do panelu nawigacyjnego listę wszystkich baz ;/

 

Czy da się jakoś włączyć paginacje tak jak to było w starszych wersjach czyli wyświetla 100 baz na podstronę?

 

Przeglądałem dokumentacje ale nie widzę tam nic co mogło by mi pomóc ;/

 

Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz w "Ustawienia" (1), "Panel nawigacyjny" (2) i ustawiasz "Maksymalnie elementy na pierwszym poziomie" (3). Musisz mieć ustawione przechowywanie konfiguracji phpMyAdmin w bazie.

 

post-25938-0-37051000-1416307662_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

likufanele, niestety ta opcja ogranicza jedynie ilość "gałęzi" na podstronie, a ja potrzebuje aby ograniczało również ilość baz danych wyświetlanych w gałęzi, tak jak to ma miejsce jeszcze w wersji 4.1.x.

 

Czyli zakłądając że mam 1000 baz podpiętych pod jedno konto DA czyli znajdują się w jednej gałęzi. W najnowszej wersji phpmyadmin lista tych 1000 baz jest ładowana do panelu nawigacyjnego, zaś w starej wersji 4.1 jest włączona paginacja czyli wyświetla mi jedynie po 100 baz i jest możliwość wyboru podstrony.

 

Na razie po prostu zmieniłem phpmyadmin na niższą wersje i działa ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×