Skocz do zawartości
jasiek07

soyoustart.com/pl - ktoś korzystał?

Polecane posty

A czy panel do instalowania i zarządzania vpsów na serwerze jest w cenie, czy za dodatkową opłatą? Jest napisane tylko, że taki oferują, ale nie podali czy za darmo czy nie...

 

No i jak serwery? Łącze?

Edytowano przez jasiek07 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panel masz namyśli proxmox'a ? serwery okej, łącze okej w OVH raczej na łącze nie można narzekać, zawszę dostępne, nawet na kababie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tam jeden serwer dedykowany, ogółem jest bardzo dobrze ale jedynie pod warunkiem, że ze wszystkim radzisz sobie sam :) Jeżeli chodzi o awaryjność łącza czy zasilania to jest świetnie, na pewno nie będziesz w tej kwestii zawiedziony. W panelu jest do wyboru instalacja proxmoxa tak więc nie jest płatnie. Chyba, że licencję musisz kombinować we własnym zakresie. Nie wiem na jakiej licencji jest on udostępniany. Dokładnie dostępny jest "VPS Proxmox VE 3.3 (64bits)".

Edytowano przez Suspect121 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinie,

Panel masz namyśli proxmox'a ? serwery okej, łącze okej w OVH raczej na łącze nie można narzekać, zawszę dostępne, nawet na kababie.

Szczerze? To obojętnie. Któryś z łatwych w obsłudze, potrzebuję uruchomić kilka virtualnych na serwerze, wcześniej tego nie robiłem.

 

Mam tam jeden serwer dedykowany, ogółem jest bardzo dobrze ale jedynie pod warunkiem, że ze wszystkim radzisz sobie sam :) Jeżeli chodzi o awaryjność łącza czy zasilania to jest świetnie, na pewno nie będziesz w tej kwestii zawiedziony. W panelu jest do wyboru instalacja proxmoxa tak więc nie jest płatnie. Chyba, że licencję musisz kombinować we własnym zakresie. Nie wiem na jakiej licencji jest on udostępniany. Dokładnie dostępny jest "VPS Proxmox VE 3.3 (64bits)".

No właśnie. Szkoda, że mi nie odpisali to bym wiedział, a takto trzeba w ciemno brać..

Jakie prędkości ul/dl osiągasz?

Edytowano przez jasiek07 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy od łącza, na niektórych łączach zauważalne są dość restrykcyjne limity per sesja, np. po 10-20mbps. Między Sprint a SYS wygląda na to, że limitu nie ma. Wynik ze Sprint do SYS (test downloadu na serwerze z SYS):

 

Żądanie HTTP wysłano, oczekiwanie na odpowiedź... 200 OK
Długość: 209715200 (200M) [application/octet-stream]
Zapis do: `test2'

100%[=============================================================================================================================>] 209.715.200 14,8M/s w 12s

2014-11-17 21:13:48 (16,5 MB/s) - zapisano `test2' [209715200/209715200]

 

 

Wynik trochę niższy ponieważ aktualnie mam użycie 20Mbps downloadu i 25Mbps uploadu.

Edytowano przez Suspect121 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×