Skocz do zawartości
SitekPlay

[wirtualny] Hosting WWW dla portalu

Polecane posty

Witajcie. Poszukuję od pewnego czasu hostingu dla strony WWW,a bardziej dla portalu postawionym na wordpressie. Content strony będzie na temat gier i mam zamiar rozwinąć troszeczkę samego wordpressa do komentarzy pod postami czy też postawić jakieś forum na jednym hostingu ale o forum narazie nie myślcie dając mi hosting. Portal dopiero będzie startował i nie potrzebuje od razu jakiegoś konkretnego drogiego hostingu. Chciałbym kupić ten hosting na hekko już, natomiast nie mogę tam płacić tyle ile kosztuje opłacenie pakietu na miesiąc. Na tym również mi zależy, jeżeli hosting np. kosztuje 10 zł załóżmy, abym mógł zapłacić 10zł i mieć to z głowy, a nie musieć płacić np. 20 zł bo taka jest kwota minimalna.

 

Może coś się znajdzie także czekam na wasze propozycje.

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początek pakiet Brązowy z naszej oferty będzie wystarczający: https://swhosting.pl/oferta/hosting/

Zawsze możesz migrować na wyższy pakiet, jeżeli zacznie brakować Ci dostępnej przestrzeni lub transferu.

Możliwa również płatność miesięczna (9zł brutto w przypadku pakietu Brązowego), a skarbonkę możesz doładować kwotą nawet 1zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą hostingu www w chmurze http://hitme.net.pl/hosting_www.php

Najtańszy pakiet już od 5zł/mc lub 50zł/rok. W przypadku rezygnacji w terminie 14 dni od zakupu zwracamy 100% wpłaconej kwoty.

W przypadku pytań zapraszam do kontaktu pod adresem biuro@hitme.pl

 

Dane rejestrowe firmy:

Hitme.pl Marek Bajerski

ul. K.Porębskiego 64/22

80-180 Gdańsk
NIP: 879-248-70-67
REGON: 340405340
http://www.hitme.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Hosting w EcoHost.pl

 

Myślę że Pakiet Basic na początek w zupełności Panu wystarczy.

W pakiecie oferujemy 5GB powierzchni SSD oraz nielimitowany transfer!

 

Dlaczego warto nas wybrać:

- ceny już od 49 PLN netto za rok

- hosting na dyskach SSD

- bezpieczeństwo – codzienne kopie zapasowe

- jedyna firma w Polsce, która oferuje panel InterWorx!

- trzy programy pocztowe oraz rozbudowany filtr antyspamowy

- PHP na dzień dzisiejszy w wersji 5.4.33

- SSL SNI

- dostęp do bazy darmowych skryptów

- atrakcyjne usługi uzupełniające – certyfikaty SSL oraz tanie domeny

- okres testowy 14 dni.

 

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny 511 017 013 lub mailowy bok@ecohost.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś specjalnie nie jestem obeznany w sprawach właśnie miejsca. Raczej nie będę tam wiele wrzucał 5gb to jest dużo na pewno starczyłoby spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, rozumiem że chcesz płacić jednorazowo a nie bawić się w minimalne kwoty. Poniekąd racja ale patrząc na tę druga stronę czyli usługodawcy, oni również mają swoje powody. Cóż skoro problemem jest dla ciebie 20 zł to chyba pomimo promocji, niskiej ceny i tak będzie dla ciebie za dużo. Więc przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie nie nie, chodzi mi o to, żebym nie musiał płacić z góry za rok a stawkami miesięcznymi. Stawiam portal i nie krakając, aby mi nie wyszło nie chce zapłacić zbędnie ileś tam więcej złoty a nie używać tego hostingu. Sam rozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie nie nie, chodzi mi o to, żebym nie musiał płacić z góry za rok a stawkami miesięcznymi. Stawiam portal i nie krakając, aby mi nie wyszło nie chce zapłacić zbędnie ileś tam więcej złoty a nie używać tego hostingu. Sam rozumiesz.

Patrząc na twój tok myślenia nie koniecznie się zgodzę. Domena internetowa również kosztuje i nie odnawiasz jej co miesiąc. Z drugiej strony skoro zaczynasz, to po jaką cholerę pchasz się na usługę płatną zamiast skorzystać z darmowej? Będziesz robił postępy w projekcie kupisz usługę. A jak już chcesz kupować zacznij od najmniejszego pakietu. Skoro poruszyłem sprawę płatnych usług nie wydaje ci się że będzie to poniekąd mobilizacja dla samego ciebie? Nikt nie mówi że masz ten projekt zrobić w miesiąc, czasem pewne tematy zaczyna się robić, potem trochę poleżą, dojrzeją by je rozwinąć. Od małych rzeczy powstają te duże. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zapraszam do skorzystania z naszych usług. Konta ECO-UNO lub ECO-DUE powinny być zupełnie wystarczające. Jeżeli miałbyś pytania, chciałbyś przetestować nasz hosting - daj proszę info, uruchomimy dla Ciebie darmowe 14dniowe konto hostingowe.

 

W razie pytań,

jesteśmy do dyspozycji.

 

Pozdrawiamy,

SAX.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na twój tok myślenia nie koniecznie się zgodzę. Domena internetowa również kosztuje i nie odnawiasz jej co miesiąc. Z drugiej strony skoro zaczynasz, to po jaką cholerę pchasz się na usługę płatną zamiast skorzystać z darmowej? Będziesz robił postępy w projekcie kupisz usługę. A jak już chcesz kupować zacznij od najmniejszego pakietu. Skoro poruszyłem sprawę płatnych usług nie wydaje ci się że będzie to poniekąd mobilizacja dla samego ciebie? Nikt nie mówi że masz ten projekt zrobić w miesiąc, czasem pewne tematy zaczyna się robić, potem trochę poleżą, dojrzeją by je rozwinąć. Od małych rzeczy powstają te duże. Powodzenia

Tak rozumiem. Domena to już inna sprawa bo na domenę mam pomysł jak ją potem wykorzystać, to będzie też w dużej mierze strona personalna. Na darmowe usługi nie chce się pchać bo z reguły chodzą one wolno, mają reklamy no i lepiej wygląda dla portalu jeżeli ma szybki, sprawny hosting i domenę. Przynajmniej ja mam mieszane uczucia kiedy widzę jakiś portal na darmowym hostingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za 80 zł masz 80 GB w Firehost, na spokojnie wystarczy. DObry support, a najbardziej opłaca się zawsze płacić jednak za rok z góry.
Po prostu jest taniej i nie myślisz co miesiąc o tym, że trzeba przelać kasę za hosting...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy do nas, oferujemy hosting bez limitów transferu oraz powierzchni, nie posiadamy również limitów dla ilości plików oraz zbędnych ograniczeń dotyczących zawartości plików na naszych serwerach (z wyjątkiem wirusów, trojanów, aplikacji szpiegujących, skryptów dos).

Standardowo w cenie 35,90zł/rocznie (2 miesiące gratis) oferujemy cPanel w polskiej wersji językowej, darmową rejestrację domeny .pl lub .com.pl (przedłużenie do 69,99zł/rok) lub przeniesienie własnej domeny. Gwarantujemy czas dostępu do strony i serwera minimum 99,97% w skali miesiąca. Możliwość płatności miesięcznej: 3,59zł/msc. W przypadku abonamentu rocznego i dwuletniego do końca tego roku oferujemy aż 1GB RAM dla konta użytkownika, a więc bezproblemowe dla forum dyskusyjnego, social network lub hostingu plików.

Zapraszamy do testów bezpośrednio pod adresem: unlimited hosting cPanel

 

Co oferujemy:
Support 24h/dobę (email, chat)
Wsparcie telefoniczne (codziennie w godzinach 10:00-18:00)
Tanie przedłużanie domen
14 dniowa gwarancja satysfakcji (spełnienia warunków umowy) lub zwrot pieniędzy
Niezmienność oferty oraz cen dla klientów z wykupioną usługą w abonamencie rocznym oraz dwuletnim
Backup automatyczny co 24h, przetrzymywany przez 7 dni
Możliwość tworzenia własnych stref DNS (własne serwery nazw)
Serwery zabezpieczone przed atakimi DDoS do 125Gbps
Suma przepustowości łącz serwerów: 80Gbps
Serwer główny w UK, pośrednie Stany Zjednoczone i Niemcy [ping z PL ok. 20ms (stałe łącze) 35ms (mobilne połączenie)]

 

Formy płatności:

- przelewy tradycyjne i natychmiastowe w systemie płatności Transferuj.pl

- płatności kartami kredytowymi oraz kartami debetowymi (od kwoty 50,00PLN)

 

Funkcje hostingu:

- Transfer nielimitowany
- Nielimitowana przestrzeń
- Konta FTP bez limitu
- Bez limitu baz danych MySQL 5.2 (max 2GB/baza) z PhpMyAdmin
- Bez limitu kont e-mail
- Obsługa POP3/SMTP w SSL oraz IMAP
- Automatyczna odpowiedź i przekieorwania poczty, listy mailingowe, anty spam
- Gwarantowane 256 MB RAM (max 320 MB RAM; dla klientów abonamentu rocznego i dwuletniego z cPanel 1024 MB RAM)
- Najnowszy cPanel 11 w polskiej wersji językowej lub PleskPanel 12 w angielskiej wersji językowej
- Zabezpieczenie AntyDDoS do 125Gbps
- Do wyboru PHP 4.4, 5.1, 5.2, 5.3, 5.4 i 5.5
- PHPShield, Zend Optimizer
- Apache z ModRewrite
- Dowolne konfiguracje dla PHP.INI, .htaccess
- Curl, GD Library, ImageMagick, FFmpeg, ImageShack
- Połączenia FTP/sFTP
- HTML, PHP5, XML, CGI, Python, Ruby, FFmpeg
- Harmonogram zadań CRON od 1 min
- System CentOS 6.4
- Łącze gwarantowane (minimalne) 2Mbps
- Łącze maksymalne 2Gbps

- Współdzielony adres IPv4 oraz IPv6 (opcja certyfikatu Comodo Positive SSL dla dowolnej domeny, 49PLN/rok/domena)
- 99.97% gwarancji uptime
- Backup automatyczny i ręczny z panelu
- Projektant stron cPanel RVSiteBuilder lub Plesk Web Presence Builder dla PleskPanel
- Instalator aplikacji Softaculous dla cPanel lub Plesk Application Vault dla PleskPanel
- Support 24h/7 (mail, chat)
- Aktywacja automatyczna po zaksięgowaniu wpłaty do 24h - brak opłat instalacyjnych!

 

Cennik hostingu nielimitowanego z cPanel:

- abonament miesięczny 3,59zł/msc netto (4,42zł/msc z 23% VAT)

- abonament roczny 35,90zł/rok netto (44,20zł/rok z 23% VAT)

 

Cennik hostingu nielimitowanego z PleskPanel:

- abonament miesięczny 2,99zł/msc netto (3,68zł/msc z 23% VAT)

- abonament roczny 29,90zł/rok netto (36,80zł/rok z 23% VAT)

 

 

Aktualne promocje:
- testuj hosting, zamów hosting Unlimited cPanel na okres 1 miesiąca i podaj kod kuponu 359100, a za pierwszy miesiąc abonamentu nic nie zapłacisz - adres do zamówień.

- zamów roczny lub dwuletni abonament w planie Unlimited cPanel – otrzymasz więcej pamięci RAM: aż 512MB gwarantowanej pamięci i 1024MB maksymalnej – adres do zamówień.

- darmowa rejestracja/transfer domeny .pl lub .com.pl dla hostingu Unlimited cPanel w abonamencie rocznym lub dwuletnim - adres do zamówień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×