Skocz do zawartości

Polecane posty

Witajcie!

Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś posiada serwer dedykowane w firmie serwery.pl? Jak tam jest z supportem, stabilnością usług jakaś ochrona przed DDoS'ami (zabezpieczenia)? Nie wyrzucą mnie jeśli będę atakowany? Jeśli ktoś ma i coś może napisać chętnie poczytam. Jestem zainteresowany obecnie ECO 100 pod dwa serwery gry (jeden CSv1.6 oraz jeden CSGO). Chyba, że ktoś może coś innego polecić. Ważne też aby było przejście na wyższy pakiet bez problemu + kilka IP za darmo bądź też w przyzwoitej cenie. Płatność za serwer 6/12/24 miesiące zależne od ceny serwera.

Dziękuje i pozdrawiam,
Łukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja nie wiem jak to jest z supportem. Probowalem sie dowiedziec jak faktycznie wyglada u nich ten nie limitowany transfer i oeslano mnie do regulaminow gdzie kompletnie nie ma zadnej wzmianki o jakiejs gwarantowanej przepustowosci itd.

Jedynie dwa hasla: Transfer bez limitu i ze podpiete do 1Gbps...

 

 

Chcialbym konkretnie wiedziec co kupuje po te 1Gbps to moze sie okazac ze zapcham im w 2 dni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie jest to 1Gbps gwarantowane.

Jak napisałem do nich o wycenę 5szt maszyn z łączami 1G dedykowanymi bez limitu transferu to wycenili mi to na ponad 10tyś zł/mc... same łącza ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie jest to 1Gbps gwarantowane.

Jak napisałem do nich o wycenę 5szt maszyn z łączami 1G dedykowanymi bez limitu transferu to wycenili mi to na ponad 10tyś zł/mc... same łącza ;p

 

No tez tak mysle dlatego chcialbym sie dowiedziec co faktycznie kupuje, bo zdaje sie nic pewnego poza parametrami serwera a reszta to jakas wielka tajemnica :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie że ich bronie czy coś ale:

 

 

 

W przypadku przekroczenia 5 TB transferu w miesiącu, serwery.pl mają możliwość ograniczenia przepustowości łącza do wartości 10 Mbps. Pełna przepustowość łącza zostanie przywrócona pierwszego dnia miesiąca kalendarzowego.

 

Jak krowa na rowie.

 

Tak dają Ci rurę 1gbs, i w teorii tyle pociągniesz (ile tego pewnie same serwery.pl nie wiedzą dokładnie), ale po przekroczeniu 5TB, masz do dyspozycji przepustowość 10mbs. W wielu firmach jest taka praktyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No czyli standardowo zacznij płacić normlane ceny bo nikt Ci za 5zł nie da;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@cezary188 przy tworzeniu wyceny musieliśmy zrozumieć, że potrzebujesz łącze dedykowane dla Ciebie - stąd taka cena :) Na ten moment nie gwarantujemy jako takiej przepustowości, jednak zapraszam do kontaktu na PW - udostępnimy maszynę do testów.

 

@PrecelusMaximus - zmniejszenie przepustowości po przekroczeniu 5 TB jest zabezpieczeniem dla nas, mamy już wielu takich Klientów którzy przekroczyli ten parametr i nie "karaliśmy" ich za to w żaden sposób.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×