Skocz do zawartości
lou.

Transfer domeny z 1and1 do ovh.

Polecane posty

Witajcie!

Chciałbym zapytać czy mogę przenieść domene z 1and1 do ovh nie zrzucając na siebie jakiś problemów.

Domenę kupiłem jakiś czas temu w promocji za 0 zł i zastanawiam się czy wypuszczą mnie z tą domeną do innego operatora.

 

Temat może banalny lecz wole dmuchać na zimne.

Dzięki za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Chciałbym zapytać czy mogę przenieść domene z 1and1 do ovh nie zrzucając na siebie jakiś problemów.

Domenę kupiłem jakiś czas temu w promocji za 0 zł i zastanawiam się czy wypuszczą mnie z tą domeną do innego operatora.

 

Temat może banalny lecz wole dmuchać na zimne.

Dzięki za pomoc!

 

Bez zbędnych problemów, przynajmniej nie spotkałem się z sytuacją, która świadczyła by o takich problemach. Jedynym przypadkiem jaki znam to nieprawidłowe dane podane podczas rejestracji i brak możliwości potwierdzenia ich co uniemożliwiło transfer ale jest to przykład typowej głupoty wieku niemowlęcego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej sprawdź regulamin promocji, w której domena została zarejestrowana. Jeśli nie ma go na stronie, bo oferta już nie obowiązuje, poszukaj działu Archiwum Promocji. Często w tego typu promocjach domena może być przeniesiona do innego operatora dopiero po pierwszym odnowieniu jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem w 1and1 domenę i hosting na początku ich działalności za 0 zł na dwa lata. Też bałem się, że będą robili jakieś problemy z transferem, zwłaszcza, że wtedy krążyło mnóstwo mało pochlebnych informacji na temat 1and1. Okazało się jednak, że wszystko dokonało się bez problemu i po 2 latach za 0zł domenę zabrałem do home.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×