Skocz do zawartości
mediaweb

Croogo - kogoś obeznanego w tym CMS

Polecane posty

heh, próbuję od 2 godzin...nie jednego cms przenosiłem ale ten..masakra. Ale z drugiej strony, firma która tą stronę robiła, nie była chętna na jej oddanie...3 tygodnie trwało aż sami wgrali na mojego ftp bo do siebie nie chcieli udostępnić...kpina :( więc już sam nie wiem czy robię źle, czy czegoś mi nie dali, albo przekazali w sposób uniemożliwiający uruchomienie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może zainstaluj świeży i podmień bazę danych. Potem kolejno resztę - grafiki itp Miałem podobną sytuację tyle że chodziło o jeden plik który niby zapomnieli przegrać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może zainstaluj świeży i podmień bazę danych. Potem kolejno resztę - grafiki itp Miałem podobną sytuację tyle że chodziło o jeden plik który niby zapomnieli przegrać ;)

 

w mojej kwestii, ginęły im maile ode mnie, wcześniej kazali zakładać konto na google drive żeby przesłać stronę...heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

w mojej kwestii, ginęły im maile ode mnie, wcześniej kazali zakładać konto na google drive żeby przesłać stronę...heh

 

To jest bardziej obszerny temat. Pewien fotograf ma stronę gdzie sprzedawał zdjęcia reporterskie. Przy większych uroczystościach potrzebował kilka kont ftp za co jego kasowali prawie £100 dodatkowo. Koleś się wściekł i przeniósł się do nas. Super zawsze to dodatkowe znane nazwisko itd. Przenieśliśmy całą stronę sprawdziliśmy i niby wszystko ok. Ale nikt nie sprawdzał samego zakupu zdjęć. Jak się okazało plik odpowiedzialny za bramę płatniczą siedział na oddzielnym serwerze w sub-domenie tamtej firmy ponieważ ta brama wymagała certyfikatu SSL. Trzy tygodnie walczyliśmy by odzyskać ten cholerny plik. Za każdym razem ściemniali że wszystkie dane zostały przekazane a jak nie potrafimy tego uruchomić to niech wraca do nas. Po wojnie z bankiem który wydał klucze API , bank zmusił tę firmę do wydania tej zawartości ponieważ jak się okazało to wsparcie techniczne banku stworzyło ten plik jakieś 7 lat temu. A że ten cały portalik był pisany od podstaw nie byliśmy wstanie w inny sposób tego załatwić. Teraz to się śmieje z tego ale wtedy to był niezły stres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, firmy nie mają wstydu, przerabiałem to nie raz i pewnie nie dwa będę przerabiał. Ciekawe przejścia miałeś, muszę przyznać. Ale firma od ftp sama sobie jest winna. Zresztą takie życie, jedni przychodzą inny odchodzą, sztuka zachować przyzwoitość w działaniu. Dobrze że po perypetiach rozwiązałeś problem.

 

A wracając do tematu, sprawa przenosin rozwiązana :) Pierwsza osoba która zaoferowała się, był to Marek z Biznes Hostu - który rozwiązał problem w niecałą godzinkę. Na dodatek, nie chce przyjąć zapłaty ode mnie...co już mnie mniej cieszy...uparty typ :)

 

Ale miły akcent w tej całej pogmatwanej stronie. Dzięki Marku, muszę Cie pochwalić na forum, czy chcesz czy nie chcesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×