Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
t4t4v4

Marka hostingu SEO na sprzedaż

Polecane posty

Witajcie,

Znajoma firma (która nie ma profilu na WHT) poprosiła mnie o umieszczenie jej oferty w giełdzie.
Tak więc przekazuję:

Sprzedamy istniejącą od ponad 3 lat markę hostingu SEO.

Na serwerze jest 140 użytkowników, w tym 15 zawieszonych.
Przychody brutto wg whmcs:

2013 - 52124.70 zł
2014 (bez niecałych 2 miesięcy) - 35927.18zł, wg WHMCS szacowany przychód w gudniu to 5351.40 zł

Koszt utrzymania serwera (adresy IP + W3520 + 24GB RAM + 2xSSD + 2xSATA - z loadem ~ 1, więc można spokojnie użyć słabszej maszyny) w ovh to ok. 700 zł + VAT / mc.

W ofercie jest oczywiście całość, czyli domena, whmcs lifetime, klienci i w zdecydowanej większości pozytywne opinie o firmie (uptime z ostatnich dwóch lat zbliżone do 100%).

Propozycje cenowe proszę wysyłać na adres hosting4sell@o2.pl.

Nazwa marki zostanie podana już prywatnie, prosimy o kontakt tylko i wyłącznie faktycznie zainteresowane firmy.

 

Od siebie dodam, że właścicielami są rzetelne i uczciwe osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Znajoma firma (która nie ma profilu na WHT) poprosiła mnie o umieszczenie jej oferty w giełdzie.

Tak więc przekazuję:

 

 

Od siebie dodam, że właścicielami są rzetelne i uczciwe osoby.

 

"Sprzedam perskiego kota w worku zapewniam że kot jest grzeczny i ułożony. Nie drapie po ścianach robi kupkę do kuwety. By poznać imię kota wyślij PW"

 

Poważnie takie oferty będą się teraz pojawiać w tym dziale? Detale podaj człowieku a nie bajki o zarobkach piszesz.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robson, raczej "by poznać imię kota, jego historię, otrzymać skan książeczki zdrowia i skany dyplomów z wystaw - napisz na prywatną".
Misiek, jak widać są takie przypadki..

Kto będzie chętny, to skontaktuje się z właścicielami mailowo. Sam nie za wiele mogę powiedzieć, ponieważ nie znam szczegółów technicznych i finansowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Firma zarabia 4300zł/mies i ktoś sprzedaje? No nie wierzę.

 

Skąd Ci taka liczba wyszła? Sumując rok 2014, odejmując koszty serwera i VAT wychodzi 2k zł na miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja liczyłem na okrągło dla 2013. 52000/12 ~ 4333 (to ta kwota, zapomniałem o kosztach serwera) - 700 = 3633zł/mies i na upartego *0.77 = 2.8k. Czyli dalej pensja dla pracownika i parę groszy na admina jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×