Skocz do zawartości
blacha988

Serwer dedykowane dla powstającej firmy.

Polecane posty

Witam, chciałbym się dowiedzieć jakie serwery dedykowane są najlepsze dla początkującej firmy, która chcę świadczyć usługi hostingowe gier, serwerów ts3, www oraz VPSów.

Chodzi mi głównie o to, co hostingi mogą zaoferować, dlaczego właśnie Oni oraz parametry.

Cena serwera nie ma przekraczać 500 zł miesięcznie wraz z instalacją początkową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale chciałbyś zapytać o co?

O ofertę lokalizację czy parametry? bo ciężko cokolwiek ci zaproponować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyżby liveserver.pl? :)

Nie znajdziesz nigdzie naszego adresu jeszcze, mówię, powstająca firma to jest, co nie oznacza, że już powstała ;p

 

Ale chciałbyś zapytać o co?

O ofertę lokalizację czy parametry? bo ciężko cokolwiek ci zaproponować.

 

Chodzi mi o parametry do poszczególnych rzeczy, najlepiej:

- Jaka maszyna pod serwery www.

- Jaka maszyna pod serwery VPS

- Jaka maszyna pod serwery gier CS/MC/TF/GTA

 

Także fajnie by było z jakąś lepszą ochroną anty ddos, dobrym łączem i przyjemnym supportem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że powinieneś zainteresować się tą firmą : https://www.sprintdatacenter.pl/jest ona dość sensowna no i ochronę też jako taką masz.

Ty tak serio?

 

 

Chodzi mi o parametry do poszczególnych rzeczy, najlepiej:

- Jaka maszyna pod serwery www.

- Jaka maszyna pod serwery VPS

- Jaka maszyna pod serwery gier CS/MC/TF/GTA

 

A skąd my mamy wiedzieć? Tu polega problem osób którym wydaje się że łatwo jest stworzyć firmę hostingową. Myślisz że kupisz jakiś serwer, zainstalujesz odpowiednie oprogramowanie, skonfigurujesz je z systemem bilingowym i wsio? Dodatkowo chcesz ciągnąć 3 usługi naraz.

Kup jakieś serwery w soyoustart, popracuj nad tym projektem z 3-4 miesiące i stwierdź czy na pewno to jest to. Ostatnie 2 lata ładnie "wyczyściło" rynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Stronę już znam Wujku Blacho :)
Moim zdaniem nie opłaca się już pchać. Nie dawno kolejna firma powstała - liveserver.pl wlasnie, skopiowali regulaminy z pukawki, mają serwery gier na vpsach cloud w ovh i przerobiony panel (bez filtracji) co uważam za totalny nonsens :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie.

Nic nie wiesz o firmie, która jeszcze nie powstała ;-)

 

Niestety ja nie będę szedł na taką łatwiznę, aktualnie jesteśmy w pisaniu panelu obsługujący serwery gier,ts3 oraz vpsy, co do www póki co nic nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Możemy zachęcić do sprawdzenia naszej oferty pod adresem - [LINK] .

W razie pytań proszę je kierować PW, mailowo pod adres bok@mintshost.pl lub panel klienta na naszej stronie.

 

Pozdrawiam,
Mintshost.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że powinieneś zainteresować się tą firmą : https://www.sprintdatacenter.pl/jest ona dość sensowna no i ochronę też jako taką masz.

 

no właśnie ja słyszałem o nich i zastanawiam się, jak się spisuje ta ochrona anti ddos? jak w praktyce wygląda kontakt z firmą - jak np. potrzebuję pomocy w poniedziałek o 20 to mam szansę liczyć na odpowiedź z ich strony czy nie bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

no właśnie ja słyszałem o nich i zastanawiam się, jak się spisuje ta ochrona anti ddos? jak w praktyce wygląda kontakt z firmą - jak np. potrzebuję pomocy w poniedziałek o 20 to mam szansę liczyć na odpowiedź z ich strony czy nie bardzo?

Z kontaktem nie zauważyłem problemu nawet i w nocy.

Co do ochrony to wszystko masz opisane tutaj: https://www.sprintdatacenter.pl/112/antiddos

 

Ewentualnie możesz też zainteresować się dedykami od netdc.pl

https://www.netdc.pl/serwery-dedykowane

Ochrona też na zasadzie sprinta tyle że według mnie serwery działają stabilniej no W pakiecie mam DA + Administracja a to akurat dla mnie wiele bo często lubię ich męczyć. Tu akurat potrafią nawet i o 2 w nocy telefon odebrać :)

 

 

Właśnie też chciałbym zwrócić uwagę na ochronę AntyDDoS czy ovh ma to samo co sys?

Nie ma co się oszukiwać ovh ma chyba najlepszą ochronę obecnie na rynku jednak wsparcie techniczne jak dla mnie nie istnieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o SDC to potwierdzam, że support jest na bardzo dobrym poziomie. Bez problemu uzyskuję odpowiedź nawet o 1:00 czy 2:00 i to nawet w weekendy, mam na myśli kontakt przez e-mail. Jeżeli chodzi o kontakt telefoniczny to nie zdarzyło mi się żebym dzwonił i się nie dodzwonił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

ATMAN, najwyższa jakość, teraz mają ataki (pukawka) i dają radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zachęcam dalej firmy do prezentowania swoich ofert na forum publicznym oraz o wysyłanie wiadomości PW :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o SDC to potwierdzam, że support jest na bardzo dobrym poziomie. Bez problemu uzyskuję odpowiedź nawet o 1:00 czy 2:00 i to nawet w weekendy, mam na myśli kontakt przez e-mail. Jeżeli chodzi o kontakt telefoniczny to nie zdarzyło mi się żebym dzwonił i się nie dodzwonił.

 

dzięki, właśnie tego oczekuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×