Skocz do zawartości
kacper3355

Wordpress - nie działają pluginy cache (problem)

Polecane posty

Witam.

Zabieram się za optymalizacje strony i jedną z pierwszych rzeczy jaką chciałbym zrobić, jest zainstalowanie pluginu cache. Próbowałem już naprawdę wielu (m.in W3 Total Cache, WP Fastest Cache, WP Super Cache) ale problem w tym, że żadna z nich nie działa. Pluginy nie wyrzucają żadnych błędów (tylko raz WP Super Cache coś tam wspomniał - niestety nie pamiętam co, po ponownej instalacji już nic nie pokazuje). Każdy da się włączyć bez problemu, ale nic nie robią (nie widać wzrostu wydajności, Google Page Speed też nie notuje wzrostu punktów). Ktoś wie dlaczego się tak dzieje? Na innych stronach nie miałem z tym problemu (szablon na 100% nie jest problemem, na innej instalacji działał). Moja strona - KLIK

 

Z góry dziękuje za jakąkolwiek pomoc ;)

Edytowano przez kacper3355 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to, że może wtyczki nie mają prawa do zapisu do katalogu gdzie chcą ten cache zapisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zoptymalizowałem obrazy i strona uzyskała wynik 83 punkty w page speed. Mimo to nadal wydaje mi się że muli i jednak bez pluginu cache się nie obejdzie.

 

@regdos

Jeśli chodziło ci o

define('ENABLE_CACHE', TRUE);

w pliku wp-config.php, to tak, jest włączone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem jeszcze raz WP Super Cache i plugin zwrócił taką informacje:

g0mZu4D.jpg

Dodam, że po zainstalowaniu pluginu Google Page Speed pokazuje mniejszą liczbę punktów (1-3), a strona jak muliła, tak muli.

Edytowano przez kacper3355 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×