Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
fotografik

Ratować Sync.pl!!

Polecane posty

towdii dlaczego ja nie widze żadnego maila od Pana od 3 miesięcy ? (Bo w tej bazie tylko szukam) Jeżeli został Pan oszukany, to chyba należy to wyjaśnić z firmą, której ZA PLECAMI robi się świństwo, więc proszę o mail na biuro@sync.pl Z tym samym linkiem oraz datą ZAMÓWIENIA a nie opłacenia konta.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Bardzo dziwne ze od 3 miesiecy nie widzi Pan zadnego maila ode mnie skoro 26 lutego b.r. otrzymalem odp. z biuro@sync.pl na mail wyslany dzien wczesniej...

 

Wszystko znajduje sie na stronie podanej przeze mnie wyzej.

Zapraszam do zapoznania sie z tymi materialami!

 

Nie wiem po co mam Panu wysylac jeszcze raz maila z data zamowienie itd. skoro i tak pozostanie to bez echa. Moze lepiej wysle polecony z potwierdzeniem odbioru, zeby miec pewnosc ze to do Pana dotarlo ?!

 

Pozdrawiam

Grzegorz Zieba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zgodnie z prosba wyslalem maila na podany adres.

 

Ostrzegam jednak, ze to jest moj ostatni mail z prosba o polubowne zalatwienie tej sprawy.

Jesli Panstwo zignorujecie tego maila tak jak poprzednie, to zadbam o wysoki

ranking w/w strony w wyszukiwarkach internetowych i podejme kroki

prowadzace na droge cywilno-prawna w celu dalszego dochodzenia

swoich praw.

 

Pozdrawiam

Grzegorz Zieba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fobi

Staram sie byc bezstronny, ale do Pana Grzegorza (towdii) prosze zobaczyc ponizszy link:

 

www.google.pl/search?hl=pl&q=sync.pl&btnG=Szukaj+z+Google%21&lr=lang_pl

 

Jak widac google "lubi" to forum :)

 

Pozdrawiam

Bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widac google "lubi" to forum Uśmiech...

 

 

Lubi, lubi..

 

Moja propozycja jest taka, aby w przypadku gdy towdii nie porozumie się z firmą Sync, Ci którzy mają na swojej stronie dział z newsami umieścili tam informację o incydencie wraz z linkiem do strony opisującej zdarzenie.

Wysoki ranking strony gwarantowany... choć ja osobiście nie lubię takich sytuacji.

 

Dobrego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlugo sie powstrzymywalem od napisania tego postu ale juz nie moge...

 

Sync.pl, czlowieku, kiedys obiecales, ze przestaniesz sie juz zajmowac hostingiem, utrzymasz tylko obecnych klientow i zwijasz interes. Nie moglbys tego zrobic???

Czy nie dochodzi do Ciebie, ze nie kazdy moze miec wlasna firme hostingowa?

Powiedz mi, zabezpieczyles juz swoj serwer czy nadal kazdy user moze przegladac pliki (wiec i hasla do bazy) innch userow?

Dlaczego ostatnio na pare godzin zniknales z rankingu hyperspin (wht.pl)? Akurat wtedy gdy LoadAverage na Twojej maszynie byl ~100 i serwer nie odpowial na zadania...

Kiedys mnie bawily Twoje posty i Twoja cala firma - teraz po prostu zaczyna mi byc szkoda ludzi, ktorzy kupuja u Ciebie konta i ....

Totalne bzdury jakie wygadujesz (centralka na gg nadal prowadzi, pingi badajace port 80 tez byly dobre, itd.) - powiedz mi, czy Ty masz cos z glowa nie tak?

h4u,sync,cvv - ile jeszcze bedziesz otwieral hostingow?

To sie juz robi nudne - na kazdym forum pojawia sie raz na jakis czas informacja na Twoj temat (niezbyt przychylna).

 

Mozesz mnie pozwac :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aż wierzyć mi się nie chce, że jakis hosting może być aż tak zły!

 

ale chyba tak jest skoro wszyscy o tym pisza, chyba normalnie konto założę i będę się chwalić, że mam konto u najgorszej firmy hehe, oczwiście jako taką ciekawostkę, coś jak email w domenie:

http://www.abcdefghijklmnopqrstuvwxyzabcde...bcdefghijk.com/

 

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

20. Sync.pl Hosting Group : Grupa Hostingowa Sync.pl 98.462% 1 52 1

 

i

 

 

26. serverwonia.pl 90.307% 30 33 1

 

Dziękuje za wypowiedzi.

 

Po nich jakoś widzed, nikt nie jedzie, a jak widać ich serwery nie działają 10 % w skali 33 dni.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bo siedza cicho i maja spuszczone glowy, nie sciemniaja, ze zmieniaja IP itp. Nie klamia bezczelnie i nie oszukuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... i przy spadku rankingu nie wycofuja sie z niego by po tygodniu powrocic z uptime 100% i chwalic sie jaka to sa super firma :)

 

Sync.pl 98.462% to jest upitme po 3 wyzerownaiu rankingu

a gdyby nie to to bylo by ..... pewnie ok. 93-94% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja nie posiadam konta na sync.pl ale widząc te wypowiedzi ja sie totalnie dziwie sync.pl ... ja po takich opiniach to bym wszystkich przeprosil i spie***. Na kązdym forum na jakim byłem zwiazanym z hostingiem to wszedzie JEŻDŻĄ po sync.pl

 

Panie sync.pl ŻAL MI PANA !!

rzenujące to jest... no ale nic...... nie mam konta.....oceniam tylko po tym co widzie na forach

 

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20. Sync.pl Hosting Group : Grupa Hostingowa Sync.pl 98.462% 1 52 1

 

Niestety w przypadku sync uptime ma się nijak do dostępności stron ich klientów.

Np. awaria pod koniec stycznia-początek lutego strona główna sync działała ale na stronach klientów był komunikat, na początku o przerwie technicznej następnie o awarii która będzie usunięta wieczorem i tak prawie tydzień!.

Wiec czepianie sie innych (serverownia.pl) jest bardzo nie na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×