Skocz do zawartości
  • 0
RoyMaster

CloudFlare i DNS

Pytanie

Witam, połączyłem stronę www z CloudFlare. Problem w tym, że teraz nie wiem czy to ja mam coś źle czy DNS się przenosi. Mianowicie po wejściu na stronę mam biały ekran. Żadnych błędów ani nic. Muszę poczekać kilka h czy coś źle jest połączone?

 

Strona

www.like-ptp.com

Udostępnij ten post


Link to postu

18 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

  • 0

Zainstalowałeś silnik strony na swoją domenę? Nie zainstalowałeś go czasami na ip / subdomene twojego hostingu?

Udostępnij ten post


Link to postu
  • 0

No tak ale na około 10 minut wyłączyłem i nadal to samo. Tak jakby to nie wyszukiwało mojej strony. Da się jakoś dodać nazwę użytkownika do tych rekordów? Bo mój login ftp jest taki u28416**** i nie wiem czy to właśnie przez to, że go nie ma wpisane nigdzie w CloudFlare. Czy po prostu odczekać te 24h?

Edytowano przez RoyMaster (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
  • 0

Nie jestem przekonany czytając twoje wypowiedzi czy zdajesz sobie sprawę z technicznego wykorzystanie wielu funkcji. Podejrzewam że jest błędna konfiguracja samego CF względem usługi hostingu. Login do FTP nie ma tu kompletnie zastosowania a tym bardziej hasło. CF pełni funkcję DNS + dodatkowo zawiera kilka fajnych zabawek ale dalej jest to usługa DNS z która masz problem. Kolejne elementy CF działają poprawnie kiedy wspomniany DNS również ma poprawna konfigurację. Patrząc na fragment w którym podałeś szczegóły nazwy użytkownika konta FTP: u28416**** wyglada to na AZ lub NAZWA co w tym przypadku może sprawić dodatkowe problemy o czym można przeczytać w działach opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
  • 0
Gość l3szcz

Bo nie zadziała, niestety takie są ustawienia DNS.
Abyś mógł poprawnie się zalogować jako hosta wpisz IP Serwera, które dodałeś.
SiXwishlist - wydaje mi się, że nie jest to ani az.pl ani nazwa.pl a darmowy hosting (hostinger prawdopodobnie).

Edytowano przez l3szcz (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
  • 0

Tak aktualnie jest to darmowy hosting do testów. Wydaje mi się, że cały błąd leży w konfiguracji CF bo to wygląda na to, że on nie widzi plików mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
  • 0

Bo nie zadziała, niestety takie są ustawienia DNS.

Abyś mógł poprawnie się zalogować jako hosta wpisz IP Serwera, które dodałeś.

SiXwishlist - wydaje mi się, że nie jest to ani az.pl ani nazwa.pl a darmowy hosting (hostinger prawdopodobnie).

 

Jeden diabeł z tymi samymi problemami....

Tak aktualnie jest to darmowy hosting do testów. Wydaje mi się, że cały błąd leży w konfiguracji CF bo to wygląda na to, że on nie widzi plików mojej strony.

Obecnie CF wskazuje na adres IP: 31.170.167.203 czy ten adres to ten sam który był wykorzystany zanim przeniosłeś strefę DNS do CF?

Udostępnij ten post


Link to postu
  • 0

 

Jeden diabeł z tymi samymi problemami....

Obecnie CF wskazuje na adres IP: 31.170.167.203 czy ten adres to ten sam który był wykorzystany zanim przeniosłeś strefę DNS do CF?

Tak jest to, to samo ip co było przed zmianą DNS. Ale dziwne jest to, że nie mam błędu o tym iż ta domena się przenosi. Ona wygląda jakby już "siedziała" normalnie podłączona.

Udostępnij ten post


Link to postu
  • 0
Gość l3szcz

Pokaż konfigurację Cloudflare, chodzi mi głównie o adresy IP i kolor chmurek.

Udostępnij ten post


Link to postu
  • 0

Przykro mi ale ja odpuszczam, za wiele niewiadomych. Jak sam wspomniałeś jest to hosting tymczasowy więc jak przeniesiesz się na docelowy to służę pomocą. Po prostu nie widzę sensu męczenia tematu skoro za chwile jednym kliknięciem wszystko pójdzie w niepamięć. Przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×