Skocz do zawartości
Dark

[Zlecę] Konfigurację i optymalizację serwera dedykowanego

Polecane posty

Cześć,

 

Szukam osoby/firmy do optymalizacji usług na serwerze dedykowanym. Zlecenia regularne i nieregularne dotyczące różnych obszarów, w tym optymalizacji działania, bezpieczeństwa etc.

 

Server stoi na CentOS 6.0 w SDC - wykorzystywany głównie pod www/mysql.

 

Prośba o kontakt na PW.

 

Dzięki,

Tomek

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jednym z wcześniejszych wątków padło stwiwrdzenie, że cena za 1h powinna oscylować w okolicy 100zł. Tylko nie wiem netto czy brutto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jednym z wcześniejszych wątków padło stwiwrdzenie, że cena za 1h powinna oscylować w okolicy 100zł. Tylko nie wiem netto czy brutto...

 

Jeszcze ustalcie sobie ceny dla wszystkich usług (projektowanie www i inne tego typu rzeczy), spiszcie i stwórzcie cennik - oferty poniżej danych kwot będą usuwane a osoby, które zaproponują coś zbyt tanio będą banowane. Wiem, że temat dot. cen powraca co każdy temat ze zleceniami z konfiguracją serwerów - bo co niektórym gul skacze jak ktoś coś może wykonać taniej od nich (jeżeli jesteście tak dobrzy w tym co robicie to nie powinniście zwracać uwagi na tematy z niskimi stawkami bo zleceń musicie mieć masę - wiele osób/firm woli zapłacić więcej a mieć to wykonane lepiej).

 

Śmieszy mnie stwierdzenie, że cena powinna oscylować w jakiejś okolicy. Nie jesteście od ustalania minimalnych cen bo każdy sam o tym decyduje za ile jest w stanie wykonać daną usługę - wykona ją słabo? To już wtedy zleceniodawca może mieć sam do siebie pretensje i koniec tematu.

 

Tak jak już kiedyś było proponowane: Nie jesteś zainteresowany wykonaniem usługi za daną kwotę? Nie pisz nic, zignoruj temat i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już kiedyś było proponowane: Nie jesteś zainteresowany wykonaniem usługi za daną kwotę? Nie pisz nic, zignoruj temat i tyle.

 

Ja tak też zwykle robię, niestety pozostawienie takich zaniżonych stawek bez komentarza może spowodować wrażenie że są one rynkowe, bo przecież nikt nie napisał że tak nie jest.

 

Efekt może być taki, że nieobyty klient zobaczy na takim portalu stertę pociesznych ofert za 5zł i pomyśli że takie są średnie stawki.

 

( nie mam na myśli konkretnie tej oferty )

 

Nie warto po prostu przesadzać, wystarczy jak jedna czy 2 osoba delikatnie zasugeruje że stawka jest niska a nie od razu temat na kilka stron.

 

Jeśli jakiś wykonawca uważa że oferta jest właściwie wyceniona to przecież nikt nie broni mu o tym też napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązanie jest proste. Każdy pisze stawkę i problem z głowy.
A stawki godzinowe są złe. Nikt nie kontroluje tego. A znając Polaków będą kręcić wały na tym zawyżając jak zwykle godziny pracy.

Może własnie dlatego w kraju jest tak jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Średnie stawki mistrzowie marketingu są takie, na jakie pozwala rynek. Jak chciałeś robić coś wyjątkowego z wysoką stawką za godzinę trzeba było nauczyć się czarować, a nie programować.

 

Duża część osób na tym forum to niedowartościowani frustraci, którzy nie wyrośli z komuny i potrzebują stawek nakreślanych z góry. Niby wykształceni ludzie, a podstaw marketingu nie znają...

 

Dlatego na PiO w ogłoszeniach nie ma możliwości odpowiadania, bo to prowadzi to takich głupich sytuacji, gdzie GURU naucza ludzi ile powinni innym płacić...

 

Przypominam, że gardła dzieci sprzątaczek są takie same jak Twoich dzieci, ona nie zarabia więcej jak 10 zł/h jak następnym razem spotkasz jakąś rzuć jej 10 zł, zacznij zmieniać świat przestań denerwować ludzi...

Edytowano przez mirekzi2 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcecie - nie róbcie :) proste :) Temat zamykam, bo żal to czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×