Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
likufanele

[VPS] VPS z gotowym LAMP

Polecane posty

Witam.

 

Orientujecie się może czy jakaś firma oferuje VPS-y, gdzie systemy możliwe do wgrania mają preinstalowany gotowy LAMP + pocztę? Chodzi mi o możliwość szybkiego postawienia systemu bez konieczności żmudnej instalacji całego stosu do webhostingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą "Innowacyjny VPS z DirectAdmin":

https://www.netdc.pl/innowacyjny-vps-z-directadmin,23.html

 

Usługa posiada w pełni przygotowane, natychmiast gotowe do pracy środowisko.

Obsługa poszczególnych składowych systemu (tworzenie kont pocztowych, baz danych, zmiany wersji parsera PHP, etc.) dostępna jest w postaci intuicyjnego panelu administracyjnego DirectAdmin.

 

Zapraszamy!

https://www.netdc.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do naszej oferty, gotowy serwer w ofercie naszego Hostingu Dedykowanego:

 

http://www.mzone.uk/pro-managed

 

Przy płatności rocznej50% zniżki na hasło: WHTZone

Zniżkę można otrzymać po złożonym zamówieniu na chacie u operatora lub korzystając z naszego helpdesku (należy podać numer zamówienia).

 

W pakiecie otrzymujesz:

  1. Codzienną kopię zapasową
  2. Monitoring 24/7 (przedziale czasowym co 30 sekund!). Wszystkie nasze systemy są monitorowane poprzez dwa niezależne systemy monitorujące
  3. Panel Directadmin PL
  4. Pakiet Administracyjny w opcji Basic: http://www.mzone.uk/administracja

W przypadku pytań zapraszam do kontaktu.

 

Uwaga, serwery nie są przeznaczone pod serwery gier typu Minecraft, pod takie usługi oferujemy serwery w opcji KVM: http://www.mzone.uk/kvm-uk

Edytowano przez www.mzone.uk (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Do LAMPa wliczasz także pocztę?
Polecam kupić VPS jakikolwiek i zainstalować zPanel lub ispConfig.

 

Nawet jak jesteś takim leniem, że Ci się zwyczajnie nie chcę klikać i panel ma zrobić wszystko za Ciebie myślę, że lepszą opcją jest właśnie zainstalowanie w/w oprogramowania - przynajmniej się nauczysz a i korzyść będziesz z tego bo z pewnością będzie działać (polecam howtoforge.com)

Edytowano przez l3szcz (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do LAMPa wliczasz także pocztę?

Genralnie nie, ale tu pytałem o LAMP + pocztę... ;)

 

 

Polecam kupić VPS jakikolwiek i zainstalować zPanel lub ispConfig.

Właśnie tego chcę uniknąć, a ISPConfig znam bardzo dobrze.

 

Nawet jak jesteś takim leniem, że Ci się zwyczajnie nie chcę klikać i panel ma zrobić wszystko za Ciebie myślę, że lepszą opcją jest właśnie zainstalowanie w/w oprogramowania - przynajmniej się nauczysz a i korzyść będziesz z tego bo z pewnością będzie działać (polecam howtoforge.com)

Tu nie chodzi o lenistwo tylko o czas. Czasami potrzebuję coś na szybko przetestować na nowej domenie i świeżej konfiguracji, co potem przenoszę już tylko na produkcję. Instalacja ISPConfig to co najmniej godzina copypastowania poleceń z howtoforge, co po raz n-ty raz z kolei już tak nie bawi. Postawienie systemu z gotowego obrazu to góra 5 minut.

 

 

Dzięki wszystkim za odpowiedzi. Wygląda na to, że droplety w Digital Ocean z rozliczaniem za zużycie to jest to co mi idealnie będzie pasowało.

Edytowano przez likufanele (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o lenistwo tylko o czas. Czasami potrzebuję coś na szybko przetestować na nowej domenie i świeżej konfiguracji, co potem przenoszę już tylko na produkcję.

Jeśli tak, to weź dowolnego chmurowego dostawcę (Digital Ocean na przykład) i napisz raz playbook dla Ansible (albo recipe dla Chefa, etc), który konfiguruje serwer tak, jak masz skonfigurowany serwer produkcyjny. Wtedy uruchamiasz tylko serwer (może nawet przez API), odpalasz ansible, czekasz chwilę i masz gotowy serwer testowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, swego czasu ispconfig z konfiguracja z pliku .sh instalowal mi sie okolo 5-10 minut, jedyne co robilem to wklepywanie danych na koncu instalacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Orientujecie się może czy jakaś firma oferuje VPS-y, gdzie systemy możliwe do wgrania mają preinstalowany gotowy LAMP + pocztę? Chodzi mi o możliwość szybkiego postawienia systemu bez konieczności żmudnej instalacji całego stosu do webhostingu.

 

Ok, rozumiem że wybrałeś polecane DigitalOcean i to jest jak najbardziej dobra decyzja z wielu powodów, których wymieniać nie trzeba. A z drugiej strony mi się po prostu nie chce pisać. Wspomniałeś coś o szybkim przetestowaniu jakiejś tam konfiguracji co przecież jak sama forma wskazuje wymaga jakiejś ingerencji z twojej strony by ja stworzyć. Może po prostu chodzi o wysłanie sporej ilości poczty i zamknięcie tematu przeskakując na kolejny serwer. Krótko mówiąc spam. Nie widzę innego racjonalnego wytłumaczenia tym bardziej że pasowało tobie rozliczenie które używa DigitalOcean. Patrząc na wypowiedzi innych o sposobie instalacji są to świetne rozwiązania ale nie odpowiadają tobie bo są świetne tylko myślę że z góry założonego przeznaczenia. No nic tylko tyle chciałem napisać. Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×