Skocz do zawartości
mediaweb

HRD padło? Nie można się zalogować - prośba o sprawdzenie

Polecane posty

Witam,

Czy ktoś z userów posiadający konto w HRD mógłby sprawdzić, czy może się zalogować? Niestety o tej porze kontaktu z hrd nie ma. A boję się że może ktoś przejął moje konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie za sprawdzenie.

To nie dobrze. Napisałem do supportu, ale do jutra pewnie nic się nie dowiem. Brak tel. awaryjnego, brak resetu hasła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, konkurencja jest zdrowa i może jakaś sensowna by się przydała. Oczywiście nie ta pokroju home & nazwa.

Nikt nie jest doskonały, ale HRD chyba jest na 3 miejscu pod względem domen, więc to do czegoś zobowiązuje a przynajmniej powinno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie ma alternatywy/konkurencji ?

W szrankach przeciw hrd/consultingservice od dawna staje domainmaker/agnat.

Nie każdy jednak para się sprzedażą detaliczną, choć może zmieniło się to ostatnimi czasy.

Wysłanie maila nie kosztuje.

 

e: chyba że dm/agnat detal goni pod marką domeny.pl

Edytowano przez Jay (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie ma alternatywy/konkurencji ?

W szrankach przeciw hrd/consultingservice od dawna staje domainmaker/agnat.

Nie każdy jednak para się sprzedażą detaliczną, choć może zmieniło się to ostatnimi czasy.

Wysłanie maila nie kosztuje.

 

e: chyba że dm/agnat detal goni pod marką domeny.pl

 

Bardzo dawno temu chciałem zaznajomić choćby z cenami w domainmaker jako alternatywa do hrd na pytanie o cennik dostałem w odpowiedzi klauzulę poufności do wypełnienia. Wypełniłem i wysłałem i nikt nie raczył mi odpowiedzieć. Zresztą dzisiaj u nich nadal nie ma cennika dla partnerów.

 

W hrd bez logowania masz dokładne ceny z progami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Bardzo dawno temu chciałem zaznajomić choćby z cenami w domainmaker jako alternatywa do hrd na pytanie o cennik dostałem w odpowiedzi klauzulę poufności do wypełnienia. Wypełniłem i wysłałem i nikt nie raczył mi odpowiedzieć. Zresztą dzisiaj u nich nadal nie ma cennika dla partnerów.

 

W hrd bez logowania masz dokładne ceny z progami.

 

O puszczeniu maila wspomniałem, bowiem DM jest w posiadaniu Agnat od jakoś z grubsza 2 lat.

Stąd może w partnerstwie detalicznym coś drgnęło.

Ale Sylver rzucił już linkiem, więc to chyba rozwiązuje sprawę.

Ciekawym tylko czy ichniejsza wtyczka do whmcs jest działająca, w porównaniu do dość świeżego wątku o tym ale tyczącego HRD ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ponawiam pytanie czy jest już jakiś wątek o domeny.pl ich programie reseller bo nie chce tu robić innego tematu ale nic nie znalazłem poza tematem o detalu, a interesuje mnie temat, i pogadał bym o tym, wiec jak nie to coś założę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×