Skocz do zawartości
unlimited

Darmowy polski hosting bez reklam

Polecane posty

Witam.

 

Szukam polskiego darmowego hostingu bez reklam.

 

Pomijam Hostinger, YouHosting, MyOwnFreeHost, a także hostingi oparte na ich serwerach.

 

BackupFTP znam, jeden z lepszych, szukam czegoś podobnego stabilnego.

 

Proszę o oferty.

 

Dziękuje.

Edytowano przez unlimited (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Przypomniało mi się jeszcze sanfre.eu - to chyba jedne z najlepszych razem z ct8.pl bez reklam, po więcej możesz się także zgłosic do mnie - mam nieużywane zasoby na jednej z maszyn więc mogę Ci zrobić konto.

Edytowano przez l3szcz (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Szukam polskiego darmowego hostingu bez reklam.

 

Pomijam Hostinger, YouHosting, MyOwnFreeHost, a także hostingi oparte na ich serwerach.

 

BackupFTP znam, jeden z lepszych, szukam czegoś podobnego stabilnego.

 

Proszę o oferty.

 

Dziękuje.

 

Polski - chodzi Tobie o lokalizację? czy Polski że wsparcie techniczne masz w języku Polskim? czy panel zarządzania usługa ma być po Polsku?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://sixwishlist.com/freeweb/ panel niestety nie jest po Polsku. Uprzedzam, że nie jest to oferta handlowa ale często wspieramy fajne projekty.

No i wymagacie reklamy

 

Every sponsored website must contain our tiny advertisement.

czyli dokładnie tego, czego OP chciałby uniknąć.

Edytowano przez spindritf (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i wymagacie reklamy

 

 

czyli dokładnie tego, czego OP chciałby uniknąć.

 

Nigdy niczego nie doklejaliśmy, dostarczamy kod który użytkownik sam umieszcza na stronie i jest wielkości 100px × 16px. jego forma się nie zmienia od dwóch lat. Nie wiem czy można to nazwać reklamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz wypróbować nasze konto Free - można je aktywować bezpłatnie do dowolnej domeny w 2BE.pl. Hosting jest stabilny, bo konta Free trzymamy na tych samych maszynach, co płatne konta. Szczegóły znajdziesz tu: http://2be.pl/free

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Web-Support

Możesz wypróbować nasze konto Free - można je aktywować bezpłatnie do dowolnej domeny w 2BE.pl. Hosting jest stabilny, bo konta Free trzymamy na tych samych maszynach, co płatne konta. Szczegóły znajdziesz tu: http://2be.pl/free

Za takie posty chyba należy się warn. Nic nie wnoszą do tematu a firma ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem, bo użytkownik szuka DARMOWEGO hostingu a nie dodawanego przy zakupie. Btw polecam haphost - serwer współdzielony bądź serwer vps za darmo - pod prywatne zastosowania lepszy niż nie jeden płatny, lok. DE, ale można dostać pomoc po polsku pisząc do mlody.1039 i nie tylko.

Edytowano przez Web-Support (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mozna tez ewentualnie pomyslec o jakims tanim typu hekko czy cos. Moze i nie darmowe, ale jesli wziac pod uwage cene najtanszego pakietu to jedno wyjscie na piwo i wiecej wydasz niz w takich hostingach za rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×