Skocz do zawartości
Ignition

Małe, tanie hostingi z subdomeną (pod zaplecze SEO)

Polecane posty

Witam

 

Poszukuję małych, tanich kont hostingowych o niewielkich parametrach pod zaplecze. Typowe SEO-Hostingi mnie nie interesują.

 

Szukam firm, które pozwalają na opłacenie konta na rok w kwocie do ok 20zł oraz udostępniają swoje subdomeny, na których można postawić serwis.

 

Wymagania naprawdę minimalne: jedna baza mysql, transfer na pewno nie więcej niz 1gb miesięcznie, stabilność i dostępność też nie musi być super.

 

Z tych firm obecnie korzystam:

sax.pl

gbzl.pl

hostinghouse.pl

az.pl (promocja hosting za 1zł)

 

Znajdzie się coś podobnego na rynku?

 

Pozdrawiam

 

Artur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tych firm obecnie korzystam:

sax.pl

gbzl.pl

hostinghouse.pl

az.pl (promocja hosting za 1zł)

webserwer.pl

Znajdzie się coś podobnego na rynku?

 

 

możesz dołożyć do powyższych netmark, netlook, enhost, exone i znanego miętuska :)

Tych znam, z cennikiem <40pln za konto. Na zapleczówę nadaje się całkiem nieźle, ale cudów nie wymagajmy w takich kwotach. Może backupftp jeszcze by się zmieścił kwotowo, ale z nim się jeszcze nie mierzyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Po pierwsze, dlaczego moje wiadomości się kasują i pokazauje się, że nie mam uprawnień? :( Przecież jestem zalogowana...Dobra, próbuję drugi raz, może pójdzie. Tym razem tak na szybko. :)

 

Z 1&1 przenisołam się do ecenter.pl i tam mają usługę cloud hosting. Wpłacasz kasę (ile chcesz) i co miesiac pobierana jest z tej kwoty suma za wykorzystanie w danym miesiącu. Płacisz tylko za to co wykorzystasz, więc jak zużywasz mało, to mało płacisz. Ja wpłaciłam 30zł to po roku mi jeszcze zostało. Korzystam z ich domeny i mam konto pocztowe. Mają kilka domen, w tym "moją" jedi.pl (fanka StarWars).

Na stronie jest kalkulator i można policzyć przybliżoną kwotę:http://ecenter.pl/pl/cloud-hosting-zasady

 

P.S. teraz się udało...wpisaywałam odpowiedź na dole strony to nie mogłam, a jak kliknęłam na górze "odpowiedz" to poszło, nie wiem ocb.

Edytowano przez Alicja (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem droga ta oferta ecenter.

50GB transferu miesięcznego, to koszt aż 26.1zł netto... miesięcznie.

Dorzuć do tego bazę: 200MB, to koszt 5.2zł netto miesięcznie.

Nie liczyłem jeszcze przestrzeni dyskowej, ale tak czy siak wcale tak tanio nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na miesiąc tyle, ile u innych wspomnianych dostawców na rok. Albo nawet więcej.

 

Co zresztą jest normą przy usługach chmurowych. One mogą przynieść oszczędności tylko, jeśli masz bardzo zróżnicowane obciążenie i będziesz odpowiednio skalował swoją aplikację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, http://jedi.pl/serwuje phpinfo, a tam:

 

PHP Version 4.4.9

 

@up: skalowanie zasobów takich jak CPU/RAM, ok rozumiem.

Ale jak ktoś tam chce trzymać stronę/forum, które raczej rośnie a nie zmniejsza się, to za samą bazę zapłaci więcej, niż za niejedno budżetowe konto (nawet u nas).

Edytowano przez behemoth (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem droga ta oferta ecenter.

50GB transferu miesięcznego, to koszt aż 26.1zł netto... miesięcznie.

Dorzuć do tego bazę: 200MB, to koszt 5.2zł netto miesięcznie.

Nie liczyłem jeszcze przestrzeni dyskowej, ale tak czy siak wcale tak tanio nie wychodzi.

Przepraszam zatem za wprowadzneie w błąd. Myślałam, że mowa o małej stronce na której nie generuje się aż 50 GB transferu....

 

Bez limitu transferu sa te konta w pakietach, no ale to też nie wychodzi 20 zł rocznie tylko chyba 100. No chyba, że tylko przez rok się skorzysta z promocji ;)

Edytowano przez Alicja (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, w dzisiejszych czasach 50GB to nie jest kosmicznie duża wartość.

Ale niech będzie, 10GB miesięcznego transferu wychodzącego, to koszt 70,85zł brutto rocznie.

Nie liczę nawet dostępnej przestrzeni, baz itd...

Odnośnie cen baz danych nawet się nie ustosunkowałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, w dzisiejszych czasach 50GB to nie jest kosmicznie duża wartość.

Ale niech będzie, 10GB miesięcznego transferu wychodzącego, to koszt 70,85zł brutto rocznie.

Nie liczę nawet dostępnej przestrzeni, baz itd...

Odnośnie cen baz danych nawet się nie ustosunkowałaś.

 

Również przepraszam. Pewnie powinnam zacząć od tego, że oczywiście nie jestem zbyt biegła "w te klocki". Z tego co widzę na koncie, to nie mam żadnej bazy danych, wiec się nie ustosunkowałam bo nie płacę za to. Nie wiem czy dobrze myślę, ale to chyba dlatego, że stronę robiłam w kreatorze tak?

Mam 1 konto email, 1 konto ftp, 1 kreator, powierzchnia dyskowa zmieniała się od 80 do 220 KB.

 

Może po prostu mam wyjątkowo małą, nieużywana strone. Chciałam pomóc, jak przeczytałam że chodzi o mały hosting to pomyślałam, że może pod taką prostą stronkę jak moja.

 

Kończe zatem wywód, bo nie mogę za dużo powiedzieć. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy do nas, oferujemy hosting bez limitów transferu oraz powierzchni, nie posiadamy również limitów dla ilości plików oraz zbędnych ograniczeń dotyczących zawartości plików na naszych serwerach (z wyjątkiem wirusów, trojanów, aplikacji szpiegujących, skryptów dos).

Standardowo w cenie 35,90zł/rocznie (2 miesiące gratis) oferujemy cPanel w polskiej wersji językowej, darmową rejestrację domeny .pl lub .com.pl (przedłużenie do 69,99zł/rok) lub przeniesienie własnej domeny. Gwarantujemy czas dostępu do strony i serwera minimum 99,97% w skali miesiąca. Możliwość płatności miesięcznej: 3,59zł/msc. W przypadku abonamentu rocznego i dwuletniego do końca tego roku oferujemy aż 1GB RAM dla konta użytkownika, a więc bezproblemowe dla forum dyskusyjnego, social network lub hostingu plików. Idealnie nada się również pod zaplecze SEO (wymagamy własnej domeny lub zakupu domeny - w abonamencie rocznym i dwuletnim domena .pl gratis).

Zapraszamy do testów bezpośrednio pod adresem: unlimited hosting cPanel

 

Co oferujemy:
Support 24h/dobę (email, chat)
Wsparcie telefoniczne (codziennie w godzinach 10:00-18:00)
Tanie przedłużanie domen
14 dniowa gwarancja satysfakcji (spełnienia warunków umowy) lub zwrot pieniędzy
Niezmienność oferty oraz cen dla klientów z wykupioną usługą w abonamencie rocznym oraz dwuletnim
Backup automatyczny co 24h, przetrzymywany przez 7 dni
Możliwość tworzenia własnych stref DNS (własne serwery nazw)
Serwery zabezpieczone przed atakimi DDoS do 125Gbps
Suma przepustowości łącz serwerów: 80Gbps
Serwer główny w UK, pośrednie Stany Zjednoczone i Niemcy [ping z PL ok. 20ms (stałe łącze) 35ms (mobilne połączenie)]

 

Formy płatności:

- przelewy tradycyjne i natychmiastowe w systemie płatności Transferuj.pl

- płatności kartami kredytowymi oraz kartami debetowymi (od kwoty 50,00PLN)

 

Funkcje hostingu:

- Transfer nielimitowany
- Nielimitowana przestrzeń
- Konta FTP bez limitu
- Bez limitu baz danych MySQL 5.2 (max 2GB/baza) z PhpMyAdmin
- Bez limitu kont e-mail
- Obsługa POP3/SMTP w SSL oraz IMAP
- Automatyczna odpowiedź i przekieorwania poczty, listy mailingowe, anty spam
- Gwarantowane 256 MB RAM (max 320 MB RAM; dla klientów abonamentu rocznego i dwuletniego z cPanel 1024 MB RAM)
- Najnowszy cPanel 11 w polskiej wersji językowej lub PleskPanel 12 w angielskiej wersji językowej
- Zabezpieczenie AntyDDoS do 125Gbps
- Do wyboru PHP 4.4, 5.1, 5.2, 5.3, 5.4 i 5.5
- PHPShield, Zend Optimizer
- Apache z ModRewrite
- Dowolne konfiguracje dla PHP.INI, .htaccess
- Curl, GD Library, ImageMagick, FFmpeg, ImageShack
- Połączenia FTP/sFTP
- HTML, PHP5, XML, CGI, Python, Ruby, FFmpeg
- Harmonogram zadań CRON od 1 min
- System CentOS 6.4
- Łącze gwarantowane (minimalne) 2Mbps
- Łącze maksymalne 2Gbps

- Współdzielony adres IPv4 oraz IPv6 (opcja certyfikatu Comodo Positive SSL dla dowolnej domeny, 49PLN/rok/domena)
- 99.97% gwarancji uptime
- Backup automatyczny i ręczny z panelu
- Projektant stron cPanel RVSiteBuilder lub Plesk Web Presence Builder dla PleskPanel
- Instalator aplikacji Softaculous dla cPanel lub Plesk Application Vault dla PleskPanel
- Support 24h/7 (mail, chat)
- Aktywacja automatyczna po zaksięgowaniu wpłaty do 24h - brak opłat instalacyjnych!

 

Cennik hostingu nielimitowanego z cPanel:

- abonament miesięczny 3,59zł/msc netto (4,42zł/msc z 23% VAT)

- abonament roczny 35,90zł/rok netto (44,20zł/rok z 23% VAT)

 

Cennik hostingu nielimitowanego z PleskPanel:

- abonament miesięczny 2,99zł/msc netto (3,68zł/msc z 23% VAT)

- abonament roczny 29,90zł/rok netto (36,80zł/rok z 23% VAT)

 

 

Aktualne promocje:
- testuj hosting, zamów hosting Unlimited cPanel na okres 1 miesiąca i podaj kod kuponu 359100, a za pierwszy miesiąc abonamentu nic nie zapłacisz - adres do zamówień.

- zamów roczny lub dwuletni abonament w planie Unlimited cPanel – otrzymasz więcej pamięci RAM: aż 512MB gwarantowanej pamięci i 1024MB maksymalnej – adres do zamówień.

- darmowa rejestracja/transfer domeny .pl lub .com.pl dla hostingu Unlimited cPanel w abonamencie rocznym lub dwuletnim - adres do zamówień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×