Skocz do zawartości
zenek.k

Telefon do 2 tys. na firmę (za gotówkę)

Polecane posty

Chcę kupić telefon w cenie do 2 tys. zł. Ma on być wzięty na firmę, więc musi być nowy, bo będę odliczał VAT. Dużych wymagań nie mam, bo będzie mi on służył właściwie tylko do wykonywania rozmów. Zainstaluje pewnie też na nim jakieś aplikacje typu organizer. Ważne, aby telefon był jakiejś renomowanej, znanej marki.

To co by mnie jeszcze interesowało, to ekran >= 5 cali, Android i żeby wszystko w miarę płynnie działało.

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK. A powiedzcie mi jeszcze - który Waszym zdaniem (jeden model) będzie najlepszy? Albo inaczej - który byście wzieli dla siebie (przypominam do 2 000 zł)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio najarałem się na sony z3 compact - ale tylko dlatego że to higendowy "malec" - może duża z3 ci przypasuje? za 2k da się już kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do 2k? To na bogato.. :D Ja mam Moto G i jestem zadowolony, kosztowała kilka stówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mam Moto G, ale jednak Nexus 5 fajniejszy. Grunt to się właśnie trzymać telefonów, gdzie system nie jest napakowany śmieciami i wątpliwej jakości dodatkami producenta do UI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mam Moto G, ale jednak Nexus 5 fajniejszy. Grunt to się właśnie trzymać telefonów, gdzie system nie jest napakowany śmieciami i wątpliwej jakości dodatkami producenta do UI.

Przecież Motka G dostaje czystego Androida od Googla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie masz jakiś specyficznych upodobań, to osobiście kupiłbym iPhone 5/5S. Co prawda nie spełnia Twoich wymagań, ale tego smartfona za rok-dwa sprzedasz najłatwiej i z najmniejszą stratą (co jak co, ale Apple raczej trzymają wartość). Spadki cen po premierze 6/6+ zachęcają do zakupu.

Jednocześnie jako maszynka do dzwonienia i terminarz w zupełności wystarczy,

Edytowano przez geekboy68k (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie poszedłbym w stronę 5/5s. Android jest zupełnie nie intuicyjny w porównaniu do iOS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie poszedłbym w stronę 5/5s. Android jest zupełnie nie intuicyjny w porównaniu do iOS.

 

No proszę Cię...... To że nie radzisz sobie z antkiem nie oznacza że nie jest on intuicyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tylko iphone, reszta to badziewia

miałem kilka na androidzie i teraz od kilku lat siedze na iOS dlatego polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Jeżeli kogoś to interesuje, to chciałem napisać, że wybrałem ostatecznie Samsunga Galaxy S5. Mam już go w domu od wczoraj. Jeszcze raz dzięki Wam za pomoc i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o telefony na Android - to w tym przedziale cenowym tylko G3.

 

Podoba mi się również Nokia Lumia 930 - wprawdzie nie na Android tylko Windows Phone 8.1 - ale rewelka. Jeżeli system nie jest dla Ciebie priorytetem to poważnie się nad nim zastanów. Chodzi mi konkretnie o ten tutaj http://www.skapiec.pl/site/cat/200/comp/10395303#techniczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×