Skocz do zawartości
kodek11

Hosting - 100k UU/msc

Polecane posty

Witam serdecznie,

 

poszukuję hostingu/VPS dla kilku blogów na wordpressie (5-6). Większość generuje znikomy ruch na poziomie 200-1000 odsłon miesięcznie, ale jeden generuje 100k miesięcznie.

 

Aktualnie hostujemy się na home.pl - Buisness Cloud Starter, strona czasami dostaje zadyszki, a google page speed krzyczy że czas odpowiedzi serwera jest za długi, brak kompresji ze strony serwera itd - to chcielibyśmy zmienić.

 

Podsumowując wymagania, na podstawie statystyk z ostatnich kilku miesięcy:

 

>10GB - pojemnośc

>150GB - transfer miesięczny

>100k UU miesięcznie

kompresja strony w locie

szybki czas odpowiedzi serwera

SSH było by miłym dodatkiem - przenosiny strony były by dużo łatwiejsze..

 

Strona to typowy blog o tematyce kulinarnej - trochę tekstu, 4-5 zdjęć w średniej jakości. Postów ponad 5000.

 

Ktoś może coś polecić? 369zł które zaproponował home nie wydaje się być atrakcyjną ofertą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą "Innowacyjny VPS z DirectAdmin":

https://www.netdc.pl/innowacyjny-vps-z-directadmin,23.html

 

Wskazywana usługa idealnie wpisuje się w Państwa wymagania oferując stałą, gwarantowaną wydajność pracy.

W ramach przedstawionej oferty usługa objęta jest pełną opcją administracyjną, oferujemy także możliwość 14 dniowego okresu testowego wraz z opcją bezpłatnej migracji danych od bieżącego usługodawcy.

 

Zapraszamy!

https://www.netdc.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz jakies dane na temat uzycia pami꣩eci i CPU przez skrypt?

Vps moze byc root czy musi byc zarzadzany?

 

Pisałem i dzwoniłem do home.pl - nie podają takich danych, nie posiadają takich danych, nic nie chcą powiedzieć.

 

Skrypt to standardowy WordPress z kilkoma wtyczkami, raczej nie spodziewam się dużego obciążenia serwera, ale zależy mi na szybkim czasie odpowiedzi a nie tak jak na home że się czeka i czeka na wszystko..

 

Cena rocznie to max 300zł brutto - tyle zaoferowało home.pl i jak nie znajdę lepszej oferty to chyba będę musiał przy nich pozostać - mimo że wcale mi się to nie uśmiecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×