Skocz do zawartości
lou.

Szukam hostingu lub vps pod stronę wordpress.

Polecane posty

Witajcie!

Rozglądam się za jakimś serwerem, na którym będę mógł uruchomić :

stronę WordPress, - chodzi o nową stronę lecz z biegiem czasu wymagania mogą wzrosnąć.

podpiąć 2 domeny,

uruchomić pocztę elektroniczną,

wykonać pozycjonowanie SEO oraz podpiąć statystyki strony np. PIWIK.

 

Moje wymagania co do objętości konta nie są jakieś szczególne. Wystarczy 10-15 gb przestrzeni dyskowej.

Mówiąc inaczej - ma to wszystko działać w szybkim tempie lecz nie potrzebuje demona prędkości.

 

Zastanawiam się czy lepszym rozwiązaniem będzie zwykły hosting www, czy lepiej wziąć sobie VPS - tylko w tym przypadku boję się, że albo będę miał kłopot z uruchomieniem wszystkiego, albo kiedyś coś się zepsuje i nie będę w stanie tego naprawić.

 

Nie mam określonej ceny co do tych usług - będę sugerował się jakością usług oraz ewentualnym supportem.

 

Jeżeli wybiorę hosting www to wtedy płace z góry na rok czasu, jeżeli VPS to raczej wybiorę płatności miesięczne lub kwartalne.

 

W razie jakichkolwiek pytań, pozostaje do dyspozycji.

Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie.

 

Zapomniałem dopisać, że szukam jakieś sprawdzonej firmy, która jest już jakiś dłuższy czas na rynku. No name'om standardowo dziękuje :)

 

 

Jaki budżet na serwer rocznie przewidujesz?

 

Na samym starcie (1-2 miesiące) budżet będzie niestety cięty ponieważ na głowie będę miał jeszcze ewentualne opłaty za wygląd strony itp.

Ciężko będzie sprecyzować roczny budżet ponieważ moje wymagania mogą się zmienić po jakimś czasie. Na razie nie stawiam na mocną maszynę tylko na to by mieć mocne zaplecze supportu oraz by strona była dostępna dla użytkowników.

 

Nie jestem typem, który chce mieć wszystko za darmo - zapłacę tyle ile dany serwer jest wart.

Edytowano przez lou. (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie.

 

Zapomniałem dopisać, że szukam jakieś sprawdzonej firmy, która jest już jakiś dłuższy czas na rynku. No name'om standardowe dziękuje :)

 

Skoro NIE to cieszy że cena była dobra. Ale to nie oferta tylko pytanie z ciekawości. Zdecydowanie mzone.uk będzie dobrym wyborem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SEO to nikt chyba nie robi w pakiecie z hostingiem.

 

Może Zenbox? Mają resztę, ale ostatnio ktoś tutaj narzekał, że słabo mu się obrazki ładowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem typem, który chce mieć wszystko za darmo - zapłacę tyle ile dany serwer jest wart.

 

 

Nie wiem co Tobie zaproponować, sprawdź to:

 

Serwer wirtualny: http://www.mzone.uk/basic-ssd

 

EwentualnieVPS: http://www.mzone.uk/basic-vps

W ramach promocji zainstalujemy CI panel np Vesta, tak by serwer był gotowy do działania stron, nie będzie to jednak serwer z administracją, tylko zwykły serwer root.

 

Odnośnie tego SEO to tym raczej się nie zajmujemy.

Edytowano przez www.mzone.uk (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżeli chodzi o cenę polecę Ci dwie firmy.

 

Hosting: netmark.pl

VPS: mintshost.pl

 

Strona ze stopki jest na VPS z Mintshost.pl - chyba 258 zł przy opłacie rocznej a ruch na stronie to 150.000 odsłon miesięcznie i nie widzę problemów z wydajnością. Cena obejmuje panel Direct Admin do zarządzanie stronami www, pocztą itp na serwerze.

Edytowano przez Robert Rodziewicz (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, ze swojej strony możemy zaoferować konto na naszym hostingu w chmurze opartej o rozwiązania Xen/OnApp.

Główne parametry:

 

 

  • pojemność 10GB na macierzy RAID10
  • transfer 100GB/mc
  • 100 domen i 150 subdomen
  • bazy danych, konta FTP oraz e-mail bez limitu
  • zadania Cron
  • instalator skryptów Installatron
  • backup co 24h (lokalny+zewnętrzny)
  • 5 wersji PHP do wyboru
  • indywidualne limity zasobów (procesor, pamięć, IOPS)
  • SLA 99,9% w skali roku
  • lokalizacja Polska, DC Nephax w Gdańsku

w cenie 9zł/mc - przy płatnościach na dłuższe okresy jeszcze taniej. Ewentualnie mogę zaoferować pakiet z dyskiem 5GB i 50GB transferu na miesiąc i nieco niższymi limitami pamięci oraz ilości stron www w cenie 5zł/mc.

Głównym atutem naszego hostingu jest zastosowanie takich rozwiązań jak LiteSpeed, który zapewnia do kilku razy szybsze ładowanie stron niż standardowy Apache, MariaDB w miejscu standardowego MySQL oraz CloudLinux gwarantujący każdemu z użytkowników indywidualne zasoby.

 

Pełną ofertę znajdziesz pod adresem: http://hitme.net.pl/hosting_www.php

 

W przypadku potrzeby zakupu dedykowanego adresu IP jest to koszt 7zł/mc lub 70zł/rok.

Ceny z VAT.

 

Dane rejestrowe firmy:

Hitme.pl Marek Bajerski

ul. K.Porębskiego 64/22

80-180 Gdańsk
NIP: 879-248-70-67
REGON: 340405340
http://www.hitme.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×