Skocz do zawartości
neax

1and1.pl - domena na 3 lata

Polecane posty

Rok temu była u nich procja domen na 3 lata. U mnie kończy się pod koniec września i widzę że data expiracji to rok teraźniejszy a nie 2016.

Czyli przedłużą automatycznie? czy może jak to zwykle u nas bywa promocja promocją a o kasą i tak już teraz poproszą....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem co jest napisane w regulaminie ale wydawało mi się że odrazu zarejestrują na 3 lata...

Znaczy się że będą rok po roku odnawiac?

Teoretycznie nie powinni łamać umowy/regulaminu ale znając polskie realia (i firmę 1and1) to człowiek juz sam nie jest pewnien czego oczekiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Regulaminu raczej łamać nie będą, chociaż ja za nich nie ręczę. Najlepiej napisz maila na pomoc techniczną, żeby rozwiać swoje wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam. Nie chce mi się :)

Jako że dziś niedziela to pewnie parę dni zleci zanim się odezwą.

Nie jest to aż tak ważne - w sumię to tej domeny aż tak bardzo nie używam. W najgorszym przypadku to przepadnie.

No nic, zobaczymy za 2 tygodnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sami - widać czekają, żeby zobaczyć czy może ktoś nie zrezygnuje z domeny/konta (choć wątpę czy wielu się takich zdarza). Wtedy nie muszą wydawać kasy na przedłużanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie od razu powinni przedłużyć na wykupiony okres abonamentowy, a nie jakiś dziwne podchody...czekanie do ostatniej chwili na ruch klienta. Trochę to podejrzane....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem u nich domenę i hosting za ")zł" na dwa lata jak wchodzili na nasz rynek. Nie miałem żadnych problemów, Domenę przedłużyli po roku na kolejny rok, a gdy okres promocji się skończył spokojnie od nich ją przetransferowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a kiedy ją kupiłeś? Jakiś czas temu? Ja ostatnio zauważyłem, że zaczynają kombinować, co mi się przestaje podobać. Chyba pora zmienić rejestratora.

Edytowano przez janD (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a kiedy ją kupiłeś? Jakiś czas temu? Ja ostatnio zauważyłem, że zaczynają kombinować, co mi się przestaje podobać. Chyba pora zmienić rejestratora.

 

Coś chyba kręcisz. Jeżeli wystawiasz jakąś opinię firmie, to dobrze, abyś to umotywował jakimiś przykładami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem odpowiedź e-mail w sprawie domeny na 3 lata. Jest ona automatycznie przedłużana i dane we WHOIS są aktualizowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×