Skocz do zawartości
Gość mpm1122

Hosting pod Wordpress'a

Polecane posty

Gość mpm1122

Witam potrzebuję hostingu w Polsce pod CMS Wordpress, w tym momencie hosting mam w Mzone, jednak z powodu zamknięcia płatności poprzez rachunek bankowy, jestem zmuszony go zmienić ;/ Na wp mam zainstalowane 14 pluginów, większość to cache + Minify, jednak znajdzie się też NextGEN Gallery z sporą bazą zdjęć w wysokiej rozdzielczości.
Moje wymagania:
Dysk: 20 GB.
Transfer: 70-80 GB.
Ruch rzędu: 10k RU miesięcznie.
Ważne aby hosting wytrzymał ruch i strona nie dostawała zadyszki. Preferuję płatność roczną do 300 zł, jednak nie chcę też zbyt przepłacić ;) Proszę o oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie łatwiej założyć konto Paypal, będzie także Paysafecard, w tej chwili jesteśmy w trakcie podpisania umowy na ten kanał płatności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obsługujesz paypala, z całym ich ryzykiem chargbacków, a nawet przymierzasz się do paysafecard, ale rezygnujesz z normalnych przelewów bankowych? PayU i podobni nie chcą gadać z brytyjską firmą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą kont hostingowych w ramach opcji biznesowej NetDC.pl:

https://www.netdc.pl/serwery-www/oferta-biznesowa

 

W przypadku jeszcze wyższych wymagań (i tym samym drobnej korekty budżetu) polecamy naszą usługę "Innowacyjny VPS z DirectAdmin":

https://www.netdc.pl/innowacyjny-vps-z-directadmin,23.html

 

Zapraszamy do testów oraz kontaktu!

https://www.netdc.pl/

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konto MD1 z nowej oferty MyDevil.net spełnia wszystkie podane wymagania - lokalizacja to ATMAN w Warszawie, brak limitu transferu, 20 GB miejsca na dane.

 

Aktualnie trwa nasza promocja urodzinowa - 50% zniżki przy płatności za okres pół roku i rok. A podając kod promocyjny: FORUM_WHT można uzyskać dodatkową obniżkę ceny o 10% ;)

 

Zapraszamy! :)

Edytowano przez MyDevil.net (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obsługujesz paypala, z całym ich ryzykiem chargbacków, a nawet przymierzasz się do paysafecard, ale rezygnujesz z normalnych przelewów bankowych? PayU i podobni nie chcą gadać z brytyjską firmą?

Z PayPal współpracujemy długie lata, ani razu nie mieliśmy z nimi problemu.

Być może dlatego, że mamy konto biznesowe i inaczej nas traktują.

 

Konto w Polsce jest dla nas trochę problemem, że względu na unijne regulację, wiec musimy to zamienić na coś innego.

PayU chyba wpłaca na konto w Polsce, ale sprawdzimy, może to jest jakaś alternatywa.

Edytowano przez www.mzone.uk (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem jeszcze dodać, że można wysyłać pieniążki do nas za pomocą strony Transferwise, wystarczy poprosić nas o utworzenie linku i można płacić w Polsce prosto ze swojego banku.

Edytowano przez www.mzone.uk (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy serdecznie,


Zapraszamy do skorzystania z naszych usług:



Pakiet GoodHosting spełni podane wymagania. Oferujemy 7-dniowy okres testowy.


Infrastruktura serwerowa znajduje się w Data Center ATM S.A., którego jesteśmy oficjalnym partnerem biznesowym. Usługi świadczone są na markowych serwerach DELL oraz HP.


Z poważaniem,

Zespół BLUE LEAF Sp. z o.o.



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konto MD1 z nowej oferty MyDevil.net spełnia wszystkie podane wymagania - lokalizacja to ATMAN w Warszawie, brak limitu transferu, 20 GB miejsca na dane.

 

Aktualnie trwa nasza promocja urodzinowa - 50% zniżki przy płatności za okres pół roku i rok. A podając kod promocyjny: FORUM_WHT można uzyskać dodatkową obniżkę ceny o 10% ;)

 

Zapraszamy! :)

 

A jak u Was wygląda sprawa z ssl do konta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

agland: SSL jest dostępne u nas w dwóch wariantach:

- na współdzielonym adresie IP przy pomocy SNI. Bez dodatkowych opłat;

- na prywatnym adresie IP - główny certyfikat dla IP + dodatkowe przy pomocy SNI, do tego możliwość dodania certyfikatu dla poczty (połączenia do konta pocztowego po protokołach: SMTP, POP3, IMAP4). Opłata: 15,00 PLN brutto / miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×