Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kawasaki

Skrypt dysku internetowego

Polecane posty

Witam Serdecznie,
Poszukuje od dłuższego czasu skryptu działający jako dysk internetowy. Jeżdzę w motocrossie, a kazdy wie, że to widowiskowy sport i wiele osób robi zdjęcia podczas tereningów zawodów, a wyjedzam na nie w cała polske, wiec ciezko jest pozniej jakos dostac te zdjecia. Przez fb itd. nie ma mozliwości bo jest ich za dużo, a natomiast darmowe rozwiązania mi jakoś nie pasuja, wolno to chodzi, jakies premium trzeba kupowac, zeby co kolwiek mozna bylo szybciej wgrywac itd. A po 2 wole mieć swoję rozwiązanie na swojej domenie.
Kupiłem kiedyś na allegro bardzo dobry skrypt idealny dla mnie, natomiast podczas wysylania dużego pliku zawsze jest błąd :/.
Może ktoś pomoże. b-moto.pl/dysk
Można smiało sie rejestrować.
Z góry dziękuję bardzo za pomoc !

P.S oczywiscie nie ma mowy tutaj nic o żadnym komercyjnym skrypcie, nie chce na tym nic zarabiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem przy dużym pliku może tkwić nie w skrypcie, a wynikać z konfiguracji serwera www. Nginx ma na przykład client_max_body_size ograniczający wielkość tego, co użytkownicy mogą wysłać.

 

Jaki konkretnie dostajesz błąd?

 

Jedyny skrypt w tym rodzaju, który znam, to Droopy.

Edytowano przez spindritf (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ownCloud spełni Twoje oczekiwania? Mogę stworzyć Ci konto testowe, sprawdzisz jak to działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×