Skocz do zawartości

Polecane posty

 

Nie jestem pewny czy starasz się mnie osmieszyć czy siebie?

 

 

 

Jeżeli osobiscie przetestowałem, napisała do was moja żona i odpisaliście, że to normalne to osmieszasz siebie a ze mnie robisz kłamcę.

 

 

Bez jaj, zastanów się.

 

 

Posiadam obecnie serwery vps netspeak, minthost, hitme i paru innych, zapytasz po co mi tyle? Po to by wybrać usługę która mi odpowiada pod względem sieciowym czyli routing. No niestety wasz VPS dokładnie tyle czasu rozpakowywał paczkę o tak ogromnej wielkości a na zgłoszenie odpowiedz tak ma być :)

no sorry winetu 2 dni tak działa? Toż to wszystko równie obiciążone ? Chyba ten vps ma kiłe a nie dziłe

 

 

Do waszego serwera zasadniczo miałem tylko tyle obiekcji,że wolno działa jak za czasów dysków 2GB z przed 15lat. Jak wciskam komende w konsoli ma trybić od razu a nie za 1-3sekundy.

 

 

W takim razie ja również dodaje ss :)

http://zapodaj.net/8ee214f1bc58f.png.html

 

Tu mała smieszna sprawa Pan zaproponował SSD którego nie mieli w ofercie dostępnego, mimo to update i upgrade systemu na HDD powinno trwać znacznie mniej

 

 

 

 

 

Za 4 zł to ty nawet IP nie kupisz.

Po co mi ip za 4zł jak można mieć atoma za 35zł albo vps xen za 30zł? ip to dodatek do tych wynalazków. Co mam płacić 30zł by jakiś syfiasty openvz by instalował upgrade 20minut?

 

 

 

 

Edycja:

Nie byłem na serwerze 16 dni dziś testuje i działa normlalnie jak normalny vps a nie shit.

Bardzo przyjemna sprawa! Konsola reaguje jak powinna i pliki rozpakowują sie również bardzo przyjemnie szybko.

 

 

Czyżby forum działało lepiej niz support?

 

 

 

Tyle mam do powiedzenia.

 

 

 

 

Pozdrawiam

Edytowano przez czipczop (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co mi ip za 4zł jak można mieć atoma za 35zł albo vps xen za 30zł?

 

 

 

Po co więc sobie pewną część ciała zawracasz budżetowymi vps-ami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Po co więc sobie pewną część ciała zawracasz budżetowymi vps-ami?

 

 

Równie dobrze mogę zapytać w jakim celu udzielasz się w tym wątku? Masz jakiś interes ? Czy tylko lubisz hejtować?

 

 

Czytanie ze zrozumieniem w naszych czasach to podstawa, wiedział byś do czego budżetowe vps mi potrzebne z mojej wczesniejszej wypowiedzi.

Edytowano przez czipczop (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip Nowacki

 

 

Równie dobrze mogę zapytać w jakim celu udzielasz się w tym wątku? Masz jakiś interes ? Czy tylko lubisz hejtować?

 

 

Czytanie ze zrozumieniem w naszych czasach to podstawa, wiedział byś do czego budżetowe vps mi potrzebne z mojej wczesniejszej wypowiedzi.

No to jak się czepiamy to czepiamy do bólu a co!

 

1.

 

Nie jestem pewny czy starasz się mnie osmieszyć czy siebie?

Jak na razie to tymi atakującymi wszystkich postami to ośmieszasz jedynie siebie.

 

2.

 

Posiadam obecnie serwery vps netspeak, minthost, hitme i paru innych, zapytasz po co mi tyle? [...]

No to jak używasz vps od mintsa to chyba jednak z Tobą jest coś nie tak ;)

 

3.

 

Do waszego serwera zasadniczo miałem tylko tyle obiekcji,że wolno działa jak za czasów dysków 2GB z przed 15lat. Jak wciskam komende w konsoli ma trybić od razu a nie za 1-3sekundy.[...]

Waszego? Jakiego waszego? Czy ja jestem przedstawicielem MicroVPS? A może waszego jako społeczności forum? Ciekawe...

 

4.

 

Jak wciskam komende w konsoli ma trybić od razu a nie za 1-3sekundy.

No to może jednak Ty masz problemy na łączu?

Rozwiązaniem może być skrócenie kabla od klawiatury co by ping był mniejszy ;)

 

5.

 

Tu mała smieszna sprawa Pan zaproponował SSD którego nie mieli w ofercie dostępnego, [...]

Nie ma SSD w ofercie? No to i do okulisty musisz się wybrać, na głównej ta informacja wisi od baaaardzo długiego czasu:

http://i.imgur.com/yD0M0y6.png

 

6.

 

Po co mi ip za 4zł jak można mieć atoma za 35zł albo vps xen za 30zł? ip to dodatek do tych wynalazków. Co mam płacić 30zł by jakiś syfiasty openvz by instalował upgrade 20minut?

W sumie racja... po co serwerowi jakieś tam IP skoro możesz mieć atoma albo xen za 35/30zł! ;)

 

7.

 

Czyżby forum działało lepiej niz support?

Tak dobrego supportu jaki oferuje MicroVPS nie ma większość firm.

A tymczasem:

Kończ waść, wstydu oszczędź!

 

Pozdrawiam!

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo,

skoro nie kwapicie się do udzielenia odpowiedzi na zgłoszony dziś rano ticket, od rana nie odpisujecie również na maila, którego przesłałem do Państwa, może więc na forum publicznym uzyskam informacji dlaczego moje serwery #2275 i #2277 w usłudze "umedia" nie chodzą i nie mam dostępu do swoich stron?

 

Dlaczego nie otrzymałem żadnej odpowiedzi od supportu?

Dlaczego mój serwer #2275 był wyłączony przez 17 dni i do wczoraj nikt tego nie zauważył?

 

Po dokonaniu wczorajszej płatności za kolejny okres rozliczeniowy, dziś rano obydwa serwery są niedostępne, a support milczy na zgłoszenia.

 

Tak się traktuje starych klientów?

 

Proszę o zajęcie stanowiska w sprawie i natychmiastowego rozwiązania moich problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Dlaczego mój serwer #2275 był wyłączony przez 17 dni i do wczoraj nikt tego nie zauważył?

 

To nie monitorujesz pracy serwerów? Może jeszcze mają ci wysyłać statystyki odwiedzin stron WWW?

 

 

1. Jeżeli Użytkownik uważa,
że Usługi nie są realizowane przez Usługodawcę lub są realizowane
niezgodnie z postanowieniami Regulaminu, może złożyć reklamację drogą elektroniczną za pomocą
formularza kontaktowego. Reklamacja powinna zawierać co imię, nazwisko (nazwę i firmę) oraz
adr
es e
-
mail Użytkownika, opis stanu faktycznego oraz zgłaszanych zastrzeżeń a także być
udokumentowana załącznikami zawierającymi śledzenie trasy, pingi. pod rygorem wezwania przez
Usługodawcę do uzupełnienia Reklamacji.
2. Usługodawca rozpatruje reklamację
w ciągu 30 (trzydziestu) dni roboczych od dnia doręczenia
reklamacji. Brak rozpatrzenia reklamacji w tym terminie nie oznacza uznania reklamacji przez
Usługodawcę.
3. W przypadku nieprawidłowego działania Serwera z przyczyn zawinionych przez Usługodawcę,
zobowiązuje się on do przedłużenia okresu obowiązywania Umowy o czas równy nieprawidłowemu
działaniu Serwera.

 

Edytowano przez Kamikadze (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Monitorowałem, miałem dostawać powiadomienia SMS gdy serwer jest niedostępny ale z tamtej strony też coś poszło nie tak. A tak w ogóle to po co te złośliwości?

 

Support nie odpisuje na zgłoszenia i olewa klientów, a na stronie nie jest podany żaden numer telefonu kontaktowego i taki jest fakt, nie ma o czym dyskutować.

Rozumiem, że mogą być różne sytuacje; zdarzenia losowe, ataki DDos, problemy z siecią etc. ale szacunek do klienta to rzecz święta, bo zaufanie buduje się latami, a można je stracić w jednej chwili.

 

Mogę mieć tylko do siebie pretensje, że byłem na tyle głupi, żeby dać się skusić na taniochę u tzw. Januszów biznesu, którzy mają gdzieś swoich klientów i dla świętego spokoju nie chcą udostępniać kontaktu telefonicznego.

 

Mimo, że mam dopiero co opłacony abonament na cały kolejny miesiąc dzisiaj deleguję domeny do NetDC - oni przynajmniej mają podany telefon, który odbierają. A wszystkich dookoła będę przestrzegał przed MicroVPS!

Edytowano przez umedia (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Ktoś coś wie na temat sprzedaży microvps? Oferta się zmieniła i oczywiście właściciel :)

 

Właścicielem marki jest:
PHU DIANET

 

Ciekawi mnie ile za ten ich panel krzyknęli kasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Dianet :) Poszukaj po forum. Nie pierwsza ich firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cały Vogan (altblue.pl, group5.pl) po zmarłym B. Juszczyku też zmienił się w Dianet (dane firmy zmieniły się ok. miesiąc po śmierci właściciela adweb) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też dostałem mail z podpiskami PHU DIANET ale żadnych wiadomości nt. zmiany właściciela nie hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Panelu im chyba nie sprzedali :D

 

Jak nie to bez sensu takiego golasa kupować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nad czym tutaj się dalej rozwodzić.

Naleśniki (to wcale nie jest żart) sprzedają się lepiej niż VPSy, to porzucili kolejny interes. :D

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×