Skocz do zawartości

Polecane posty

 

Nie tylko na Androida. O ile dobrze pamiętam, jest nawet na Javę... Wprowadźcie GA jako opcja, PIN osobno - to powinno rozwiązać sprawę, ot kompromis.

Doszliśmy do takich samych wniosków. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
logowanieviafb.png


Niezmiernie miło Nam poinformować, że od dnia dzisiejszego autoryzacji logowania można dokonywać za pomocą aplikacji Facebook.


Jeśli posiadasz już u Nas konto, w ustawieniach konta znajdziesz możliwość połączenia konta, bądź rozłączenia.


Pozdrawiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip Nowacki

Nowa opcja... wszystko fajnie ale proszę, poprawcie w końcu te "-". To aż w oczy razi :P

 

gNbIJYU.png

2ikUPyP.png

Hrjle4G.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowa opcja... wszystko fajnie ale proszę, poprawcie w końcu te "-". To aż w oczy razi :P

 

gNbIJYU.png

2ikUPyP.png

Hrjle4G.png

 

Akurat przy "reinstalacji" myślnik może być, słowniki tego nie zakazują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip Nowacki

@MicroVPS.pl

Po połączeniu konta z fb nie idzie się normalnie zalogować i trzeba tylko fb :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@MicroVPS.pl

Po połączeniu konta z fb nie idzie się normalnie zalogować i trzeba tylko fb :(

 

Integracja konta z facebookiem przełącza całkowicie system logowania dla Twojego profilu. Jeśli chcesz powrócić do tradycyjnej formy autoryzacji danych możesz w ustawieniach odłączyć integrację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip Nowacki

 

Integracja konta z facebookiem przełącza całkowicie system logowania dla Twojego profilu. Jeśli chcesz powrócić do tradycyjnej formy autoryzacji danych możesz w ustawieniach odłączyć integrację.

Domyśliłem się, dodajcie jakiś komunikat bo zacząłem panikować co się stało z moim kontem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy do skorzystania z nowej oferty serwerów VPS na szybkich dyskach SSD za 1.23 brutto!

 

 

Serwery można zamówić bezpośrednio z tego linku.

Jeśli nie masz u Nas jeszcze konta, załóż je w 5 sekund za pomocą facebooka!

 

Dla zainteresowanych chętnie przygotujemy indywidualną ofertę dużej ilości adresacji IP.

 

Zapraszamy do skorzystania z promocji oraz polubienia Nas na facebook-u https://www.facebook.com/microvps

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@MicroVPS.pl

 

Kiedy VPSy zagraniczne ?

 

Przy aktualnych warunkach z SDC, nawet jak byśmy byli w ovh ceny musiałyby być wyższe od teraźniejszych. Aktualnie zrezygnowaliśmy z takich planów.

 

Zapraszamy jednak do przetestowania aktualnie naszych usług za jedyne 1.23 brutto, być może uda się coś dopasować do wymagań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Minął nam dokładnie rok od startu naszej działalności. Bardzo dziękujemy za zaufanie i za to, że możemy dziś obsługiwać ponad 250 serwerów VPS.

 

Pozdrawiamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słaby vps

ale po kolej :)

 

support 5 szybko odpisuje

 

działanie 1

Upgrade systemu trwa 15 min :( zaproponowano SSD którego nie mieli :D

 

Rozpakowanie pliku 26 mega 5 minut! Na routerze z broadcom 1200mhz 7 sekund

PPTP nie jest dotępne można tylko użyc openvpn

 

 

Bokowanie stron :) nawet hostracker,com nie dziala :)

Żona raczej nie jest zadowolona...

 

 

Rozumiem, że sprzedaja vps z serwera w sprintadacenter ale bez przesady... ich czarna dziura to totalny szmelc.

 

usługa za 30zł warta dla minie max 4zł

 

 

dla testu póżną nocą kopiowałem plik wynik to 2 mega :D to mój telefon z przed 5lat potrafi 30.... nawet Atom z ovh ma 5000% lepsze wyniki :) i kosztuje tylko 10zł więcej

Edytowano przez czipczop (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PPTP nie jest dotępne można tylko użyc openvpn

Wygląda na PEBKAC. Przecież to VPS, więc jak skonfigurujesz OpenVPN-a, to powinieneś też móc skonfigurować PPTP. (Które, swoją drogą, jest dziurawe jak sito.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PPTP. (Które, swoją drogą, jest dziurawe jak sito.)

 

możesz cos więcej napisać o jego dziurach poza możliwością złamania samej transmisji ale to MITM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykro nam, że nasza oferta Ci nie odpowiada, a ceny są wygórowane. Paczki instalacyjne nie są przez nas aktualizowane, więc w przypadku nowego serwera musisz mu dać chwilę aby wszystko pobrał. Myślę również, że lekko wyolbrzymiasz - nie mogłem uwierzyć w to co piszesz i przetestowałem to na nowym czystym serwerze i rezultaty są całkowicie inne. Pełen upgrade trwał niecałe 3 minuty

 

http://scr.hu/8p1i/aexjr

http://scr.hu/8p1i/elbi6

Myślę, że jednak przekonasz się do naszych usług, jeśli nie - wierzymy, że znajdziesz coś dla siebie może u konkurencji jednak już chyba w dziale serwerów dedykowanych.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip Nowacki

@czipczop przesadzasz i to aż za bardzo...

Z MicroVPS korzystam od roku i narzekać nie mogę, co prawda mają czasem problem z ddosami ale sporadycznie rzadko. Serwery są szybkie a to co opisujesz to jakaś kompletna bzdura. Czy aby na pewno korzystałeś z usług MicroVPS? Może Ci się firmy pomyliły? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sama nazwa wskazuje jest to: MIcroVPS i nie rozumiem czemu ktoś jest negatywnie nastawiony w stosunku do usługi ,która jest jedną z niewielu idącą własnym torem a na dodatek kosztuje tyle co nic. Dla mnie osobiście świetny stosunek jakości do ceny. Nie oszukujmy się i nie wymagajmy Ferrari gdy pod maską jest serce i chęć do stworzenia czegoś unikalnego za tak zwane drobne. Miłego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale co ma wspólnego "micro" z tym, że najwyraźniej z tego co pisze autor serwery mają przeciążone dyski? bo rozpakowywanie 26 mb przez kilkanaście minut nie jest normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale co ma wspólnego "micro" z tym, że najwyraźniej z tego co pisze autor serwery mają przeciążone dyski? bo rozpakowywanie 26 mb przez kilkanaście minut nie jest normalne

 

http://www.webhostingtalk.pl/topic/48959-microvpspl-oferta-serwerow-vps/?p=450770

http://www.webhostingtalk.pl/topic/48959-microvpspl-oferta-serwerow-vps/?p=450771

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wybacz, ale test zrobiony w poznych godzinach wieczornych i nawet nie wiadomo czy na tym serwerze nie jest wybitnie miarodajny... poza tym zdecydujcie sie w takim razie czy wydajnosc taka jest normalna, jak twierdzi sixwishlist czy jednak mozna wymagac czegos wiecej jak piszesz ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

wybacz, ale test zrobiony w poznych godzinach wieczornych i nawet nie wiadomo czy na tym serwerze nie jest wybitnie miarodajny... poza tym zdecydujcie sie w takim razie czy wydajnosc taka jest normalna, jak twierdzi sixwishlist czy jednak mozna wymagac czegos wiecej jak piszesz ty

 

Pewnie na support też nie napisał z tym problemem tylko od razu na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

usługa za 30zł warta dla minie max 4zł

 

 

 

 

Za 4 zł to ty nawet IP nie kupisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×