Skocz do zawartości
jasiek07

Ocena strony - Fascynujace.info

Polecane posty

Fajny adres domeny, wyglad też ok, tylko dlaczego Wszystkie Nazwy Tematów Są Pisane Z Wielkich Liter?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinię.

 

Co do tych nazw tematów, to w sumie nie planowałem aby tak to wyglądało (domyślnie w ustawieniach szablonu tytuły są generowane z dużych liter). Nie przyszło mi do głowy się w końcu tym zająć.

Pewnie to zmienię, dzięki.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taak, to był jakiś problem po stronie FB (nie mogłem zmienić adresu fp nie wiadomo czemu, ale już zaczęło działać i wszystko ustawiłem), dzięki za przypomnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzaj co na tą stronę wrzucasz bo już na pierwszej stronie masz byka

 

 

Tym dumnym krajem jest Szkocja. Iran-Bru to lokalny napój

 

Napój nazywa się IRN BRU i jest dużo smaczniejszy niż badziewna Coca Cola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, czasem się takie błędy zdarzają i jest to nieuniknione, niestety. Artykuły nie są kopiowane tylko pisane przeze mnie, musiałem po prostu źle przeczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, czasem się takie błędy zdarzają i jest to nieuniknione, niestety. Artykuły nie są kopiowane tylko pisane przeze mnie, musiałem po prostu źle przeczytać.

 

Szkoci by Ci tego Irana nie wybaczyli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Moim zdaniem mechanizm "Polub nas, aby czytać dalej!" jest niestety dość irytujący. Trochę dajesz pstryczka w nos tym swoim czytelnikom, którzy akurat z różnych względów nie korzystają z "fejsbuka". Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Link do fb nigdzie nie kieruje - tzn na stronę fb ale nie na Fan Page

 

Sorki ale mnie się wydaje, że to farma generująca polubienia na fb.

 

 

Już 22/08 napisałem, że ikona fb nigdzie nie przekierowuje. Możesz podać link do tego Fana Page, którego polubię jak kliknę?

Edytowano przez Robert Rodziewicz (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tam jest krzyżyk, wystarczy nacisnąć i odkrywasz artykuł :)

 

Chodziło mi o całość, więc również o to właśnie, że przycisk zamknięcia jest słabo widoczny. :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Sorki ale mnie się wydaje, że to farma generująca polubienia na fb.

 

 

Już 22/08 napisałem, że ikona fb nigdzie nie przekierowuje. Możesz podać link do tego Fana Page, którego polubię jak kliknę?

 

Link działa prawidłowo, kliknij czarną ikonkę F i voila.

Może i jest to dość niekonwencjonalna metoda, ale dość skuteczna, aby na początku jakoś wybić stronę, na 100% po jakimś czasie to zniknie, obecnie bez tego nie ma mowy o jakimkolwiek ruchu na stronie.

 

Poza tym to tylko lajk. Nie spodoba się, to odlajkujesz, nie wiem o co takie halo. Wiele razy trafiałem na podobne rozwiązanie i lajkowałem, żeby odsłonić treść, a potem oceniałem czy warto zostawić tego lajka, czy jednak odlajkować. Proste. Tak to działa. Jak dla mnie to w 100% uczciwe.

Edytowano przez jasiek07 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×