Skocz do zawartości
agland

serwer pod prestashop

Polecane posty

Witam,

Poszukuję hostingu www na potrzeby postawienia sklepu na skrypcie prestashop. Zależy mi głównie na lokalizacji datacenter w polsce oraz możliwość zakupienia indywidualnego ip. Proszę o jakieś podpowiedzi userów będących w temacie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą kont hostingowych w ramach oferty biznesowej NetDC.pl:

https://www.netdc.pl/serwery-www/oferta-biznesowa

 

Do każdego z kont dodatkowo oferujemy bezpłatną rejestrację wybranej domeny ".pl" oraz certyfikat SSL.

Opcjonalna, indywidualna adresacja IP to wydatek rzędu 60zł brutto/rok.

 

Zapraszamy!

https://www.netdc.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak według Was wygląda sprawa z futurehost? Firma zbiera bardzo pozytywne komentarze i ma ciekawą ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o futurehost opinie nie są miarodajne bo są wystawiane za przysłowiowy miesiąc gratis więc to już od Ciebie zależy jak traktujesz takie opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz oczywiście racje. Nie mniej jednak w przypadku problemów z serwerem trudno jest uniknąć złych komentarzy nawet za cenę bonusów.

Wracając do tematu, czy NetDC ma bazy danych na ssd? Drugie pytanie, czy przy płatności miesięcznej (na początku tak bym wolał) dedykowane ip jest od razu płatne na rok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NetDC nie mam jeszcze doświadczenia ale sprawdze,

Od siebie powiem że hekko.pl hosting reseller nie nadaje się pod to.

Za to zwykły hosting w mintshost.pl działa już przyzwoicie (testowana opcja Professional)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

z naszej strony zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Propozycje z serii PRO wydają się być najkorzystniejsze pod PrestaShop.

 

Gdybyś miał pytania, to zapraszamy do kontaktu.

 

SAX.PL - bok@sax.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Hekko.pl

Być może tak jest, ja wypowiadałęm się o usłudze hostingu reseller,i nie jest to tylko moje zdanie.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług:



Infrastruktura serwerowa znajduje się w Data Center ATM S.A., którego jesteśmy oficjalnym partnerem biznesowym. Usługi świadczone są na markowych serwerach DELL oraz HP.


Z poważaniem,

Zespół BLUE LEAF Sp. z o.o.



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sylver74, usługa reseller od zwykłego hostingu WWW różnie się tylko i wyłącznie możliwością tworzenia subkont w tej pierwszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Hekko.pl Rozumiem, ja mam swoje zdanie na ten temat, Pan swoje może niech tak zostanie,

a w takim razie proponuje potestować samemu innym zainteresowanym w hekko, bo jest tam darmowy czas testowania hostingu,

Podeśle coś na pw by nie robić tu złego pr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za różne podpowiedzi, już mi się klaruje mój punkt widzenia na podstawie kilk ofert. Trzeba będzie potestować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze testy mam już za sobą. Zarejestrowałem kilka kont testowych i mam wyniki z test. watchscript. pl:

1. 6.636 sekundy

2. 2.357 sekundy

3. 2.922 sekundy

4. 2.724 sekundy

5. 1.193 sekundy

 

Pierwszy z wyników to serwer lokowany w DE. Reszta to Polskie serwery. Wyniki już mi coś podpowiadają.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×