Skocz do zawartości
Arcaro

Game4Fun.pl - Forum o grach, Gry przeglądarkowe, Gry komputerowe, Cheaty, Boty, Bugi, Minecraft, Metin

Polecane posty

banner.png
Witam,
chciałbym wam przedstawić nowe forum dotyczące gier i nie tylko.
Staramy sie nagrywać recenzję, wiemy że to może nie być jakieś doskonałe, ale staramy się.
Przykładowa:
https://www.youtube.com/watch?v=J7P4WopQSXU

Wszystko staramy się robić jak najlepiej.
Na forum możesz znaleźć kącik z waszymi ulubionymi grami, kącik grafika, webmastera itp.
Jako że forum jest nowe poszukujemy Moderatorów, Grafików i Junior Adminów i przede wszystkim Reklamatorów.


Sklep na forum,
można kupić tam rzeczy za punkty które zdobywamy za:
-Posty
-Tematy
-Rejestracje z reflinku

W sklepie nie są tylko przedmioty "forumowe" ale również prawdziwe, takie jak:
-Voucher CHOMIKUJ.PL - Transfer 10 GB!
-Voucher CHOMIKUJ.PL - Transfer 20 GB!
-STEAM RANDOM GAME - Losowa gra!
-100 Like dla twojego Fanpaga
-100 subskrypcji YouTube
-Gra steam PID

-5 zł PayPal

-Doładowanie za 5 zł

Na razie asortyment jest ubogi, ale wkrótce będą dodawane nowe przedmioty, oraz uzupełniane stare.

Adres:
Game4Fun.pl - Forum o grach, Gry przeglądarkowe, Gry komputerowe, Cheaty, Boty, Bugi, Minecraft, Metin

Posiadamy własny serwer Cs 1.6 oraz Ts3
-Cs 1.6 Only DD2: 185.49.14.49:27015
-Ts3 185.49.14.49:9987

Proszę o ocenę

Edytowano przez Arcaro (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpm1122

Heh, kolejne forum o wszystkim i niczym. Niby jakiś tam content istnieje, jednak nie jest go za dużo i jest leciwej jakości. Na pochwałę zasługuję styl, który na początku wyglądał jak z IP.Board. Jednak sama kolorystyka do mnie nie przemawia. Ciekawa sprawa jest ze sklepem tego często się nie spotyka przy masówkach. Niestety, ale u mnie niektóre pod sekcje długo się ładują, nie mówiąc o wersji mobilnej, która lekko mówiąc ssie, nawigacja jest bardzo nieprzyjemna. Co do recenzji to się nie wypowiem, bo sam się tym nie interesuje. Nie zrozum mnie źle, życzę ci sukcesu, ale przynajmniej w naszym Internecie nie ma za bardzo miejsca na takie fora, warto się w czymś wyspecjalizować ;)

Ogólna ocena:

53f3221681bd3.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod względem SEO:

Za długie TITLE

Brak H2

Brak H1

 

Wizualnie okey, ujdzie. Niewiem, czy dasz radę wypromować się z uwagi na dobrą konkurencję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod względem wizualnym strona prezentuje się dobrze, niestety konkurencja jest spora. Sam miałem podobne forum, więc wiem co piszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że kluczem do sukcesu może być tu kanał YouTube i filmy taki jak ten zaprezentowany przez Ciebie powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odwiedziłem forum Game4Fun i jedyne co od razu rzuciło mi się w oczy, to fakt, że to forum nie odróżnia się niczym od innych tego typu forum. Może właśnie kluczem do sukcesu będzie tu zaprojektowanie tu całkowicie innego designu niż mają wszyscy.

 

Jak pisał już mój poprzednik, może właśnie kanał YouTube na stronie głównej.

 

Myślę, że warto zastanowić się nad tym aby było to forum jedyne w swoim rodzaju a nie kolejny klon.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinie,

postaram się skrócić tytuł.

 

Ostatnio postawiłem serwer do gry Counter Strike 1.6.

Prosze nie myślec że to jest sieć serwerów!

Nie, to nadal jest forum o grach, dla przyjemności zostały stworzone serwery :)

 

Możę postaram się nagrać jakieś filmiki na YouTube :)

Edytowano przez Arcaro (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×