Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam

 

Szukam Panelu Bilingowego/modułu zintegrowanego z panelem Plesk, czy takowy istnieje?

 

Patrzyłem tutaj https://shop.parallels.com:8443/store/cart/select-parent-service.html?purchaseId=9 aczkolwiek zraża mnie troszeczke cena, czy istnieją inne, z integracją wyłącznie Pleska? lub, czy istnieje modul, za który nie musiałbym placić 70 dolarow ?

 

Co moglibyście mi doradzić z tego zakresu?

 

 

Dziękuję

Edytowano przez Weber (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już patrzysz na Parallels, to skontaktuj się z nimi i zapytaj o PBAS. Ceny cennikowe w stosunku do tych które możesz wynegocjować jako osoba "z ulicy" są z kosmosu.

 

IMO najlepiej pod względem jakość/cena wyjdzie Cię http://whmcs.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sama licencja Pleska to koszt rzedu kilkunastu $ miesięcznie, takowy panel bilingowy już by ciekawe podważył mój budżet.

 

sam w sobie Parallels jest świetny, aczkolwiek bez bilingu może być troszeczke źle.

 

pod WHMCS słyszałem, musze przejrzeć.

Dziękuję lucas

Edytowano przez Weber (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Parallels nie jest świetny ;) Plesk w porównaniu do DirectAdmina/cPanel jest naprawdę ciężkim softem do ogarnięcia przez Klienta końcowego.

Załóż sobie konto testowe w az.pl (całość Parallels) i w firmie która bazuje na WHMCS oraz DirectAdminie (np.ionic.pl), powinno Ci to pomóc w podjęciu decyzji co do dalszego kierunku rozwoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DA używa większość firm, dla mnie nie jest on lepszy od CPanelu, CPanel jest świetny, aczkolwiek Plesk posiada niezwykły intefejs w wersjii 11 i jest szeroko rozwinięty pod kątem użytkowania.

 

Aczkolwiek, jeśli przykładowo wybrałbym CPanel, pod niego znajde Panel Bilingowy, który będzie również wysoko rozwinięty?

Edytowano przez Weber (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Początkowo podjąłem decyzje, WHMCS + Plesk na początek, chciałbym poznać opinie klientów, plesk w najnowszej wersji jest dość przejrzysty, kiedyś był ciężki, to fakt.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domyślnie WHMCS można prawie ze wszystkim zintegrować nawet z darmowym panelem np VestaCP, WHM + cPanel oferują zdecydowanie więcej przydatnych opcji do wyklikania niż DirectAdmin (nie znajdziemy tutaj np zaawansowanych filtrów poczty po stronie interfejsu użytkownika co jest obecne w cPanelu)

 

Zawsze można skorzystać z okresu testowego (cPanel i WHMCS takie coś oferują, do DirectAdmina lepiej napisać maila) i samemu sobie "poklikać"

Edytowano przez mizax (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×