Skocz do zawartości
H2B

Poszukiwane oprogramowanie dla firmy hostingowej oraz zaplecze administracyjne

Polecane posty

Witam.
Interesują mnie Polskie przedsiębiorstwa, które zajmują się administracją serwerów. Interesuje mnie długofalowa współpraca.

Ważne jest by przedsiębiorstwo znało się na zarządzaniu serwerami, gdyż jego zadaniem byłoby konfigurowanie, monitorowanie i naprawianie występujących błędów.

 

Poszukuję również oprogramowania dla hostingu, jeśli zna ktoś jakieś dobre to poproszę o sugestie.

Ciekaw jestem opinii o WHMCS, vestacp, ispsystem oraz na temat innych oprogramowań.

 

Wszelkiego rodzaju oferty handlowe prosiłbym o przesyłanie w prywatnej wiadomości.

 

Pozdrawiam.

Edytowano przez H2B (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zapraszam do kontaktu. Sami stworzyliśmy i spersonalizowaliśmy kilkadziesiąt skryptów i modułów do firmy hostingowej wihost.pl.

Po szczegóły zapraszam na priv ab@wise.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Używałem kilka lat whmcs. O ile z automatycznym zakładaniem kont, wystawianiem faktur itp. nie było problemów to przy module hrd dla domen problemy często się zdarzały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić HostBill, licencja nieco kosztuje, ale zawsze można poprosić ich o wycenę licencji z konkretnymi modułami. Przyjemnie się na tym pracuje.

W kwestii HRD to zapewne to nie wina WHMCS, po prostu moduł może posiadać niedoróbki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety tak jest, zwłaszcza ten oficjalny jest mocno "teoeretyczny" :).

 

Teoretyczny?! walczymy z nim od kilku dni ale w odniesieniu do integracji z panelem Blesta , Obecnie testujemy to rozwiązanie jako gotowy moduł. Rewelacji nie ma więc trwają poszukiwania innych rozwiązań w odniesieniu do obsługi domen .PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy własne autorskie klasy do obsługi hrd i obsługują wszystko, co udostępniają w specyfikacji obecnego api i starego. Niestety na nowym nie da się wszystkiego realizować a nawet w połączeniu ze starym są ogromne braki. Jak wystąpi błąd to i tak najczęściej trzeba do nich pisać żeby poprawiali.

Także nie da się nawet stworzyć dobrego modułu do obsługi hrd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dlatego my np dawno uciekliśmy z hrd, są ugługodawcy którzy "na boku" nie podbierają klientów oraz nie wydają w osobnej procedurze np kodów authinfo tylko te są dostępne właśnie via api ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OVH ostatnio uprościło procedury co do formalności, jednak nadal jest zabawa z wnioskami, ale obecnie wystarczy tylko zdjęcie/skan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dlatego my np dawno uciekliśmy z hrd, są ugługodawcy którzy "na boku" nie podbierają klientów oraz nie wydają w osobnej procedurze np kodów authinfo tylko te są dostępne właśnie via api ....

 

Też jestem ciekaw jaki to reseller.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×