Skocz do zawartości
Magnet

Kurs angielskiego

Polecane posty

Witam, uczę się już angielskiego trochę czasu ale nigdy nie przykładałem wagi do gramatyki i teraz wiem, że to błąd, dlatego poszukuję jakiegoś kursu audio(najlepiej darmowego) z którego mógłbym uczyć się gramatyki, znacie może coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. szczerze nie wiem jak w tym kursie jest z gramatyką, bo jeszcze go nie odpalałem. Ale wygląda na bardzo zacną interaktywną platformę. Znalazłem w necie opinie że jest bardzo spoko, dodatkowo appki są na Androida i iOS'a do tego, tak że nawet nudząc się podczas stawiania klocka można czas produktywnie spożytkować :) pl.duolingo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filmy z napisami po angielsku, książki po angielsku. Vlogi Anglików.

 

A z zabawek online to etutor jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja staram się uczyć w każdej wolnej chwil. Wiadomo,że człowiek jest zajęty tak wiec nie ma wiele wolnego czasu na naukę języków. Jezyki warto jest znać. Wie to praktycznie każdy tak więc jednak warto jest poświęcić trochę wolnego czasu aby sobie co nie co liznąć.

Jest kilka ciekawych darmowych aplikacji na androida, które wspomagają naukę. Tutaj: yourapps.info/aplikacje-na-androida-za-darmo można sobie o nich trochę poczytać.

Szczególnie fajne są:

World Lens Translator - bardzo fajna apka. tłumacz. Przydatna na wakacjach.

Test Your English Vocabulary - można sobie przetestować naszą znajomośc jezyka

mFiszki - fiszki ale w wersji elektronicznej

Język angielski w biznesie. Wiele dobrych zagadnień, które warto jest sobie przejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×