Skocz do zawartości
spectra

Hosting pod strone z tanim Ip

Polecane posty

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą w NetDC.pl:
https://www.netdc.pl/serwery-www

Do każdego z kont hostingowych standardowo dostępne są 3 współdzielone adresy IP, dodatkowo udostępniamy nasz autorski pakiet WebDeveloper'a, w skład którego wchodzi szereg przydatnych narzędzi, m.in:

  • Wiele wersji PHP- ponad 5 wersji parsera PHP z możliwością indywidualnej konfiguracji dla każdej domeny
  • Adresacja IP & Wildcard - pełna swobodna w zmianie adresacji IP oraz uruchamianiu opcji WildCard
  • Własne php.ini - indywidualna konfiguracja php.ini dla każdej domeny z opcją samodzielnej edycji
  • Dodatkowe moduły PHP - wiele rozszerzeń zwiększających funkcjonalność hostingu. Dostępne m.in: APC, memcache, Ioncube Loader, xCache i wiele, wiele więcej
  • Indywidualny katalog domeny - możliwość samodzielnego definiowania ścieżki dla każdej z domen
  • Automatyczny instalator aplikacji - instalacja popularnych aplikacji m.in: Wordpress, Joomla, Prestashop w kilka sekund!

 

Zachęcamy także do skorzystania z bezpłatnego, 14 dniowego okresu testowego.

 

Zapraszamy!

https://www.netdc.pl/

Edytowano przez NetDC.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

W pierwszym poście:

 

 

Po prostu autor dopisał to do 1 posta.

 

 

Edytowany przez spectra, Dzisiaj, 12:10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio zamówiłem tani hosting w firmie sax.pl.

Taki, spełniający Twoje wymaganie pakiet kosztuje tam 90 zł rocznie. Na start można znaleźć kod promocyjny, który daje 50% rabatu na I rok.

 

Póki co jestem zadowolony z ich usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×