Skocz do zawartości
zysku1234

Najtańsza domena .eu?

Polecane posty

Wpadłem na home.pl, gdzie domenę .eu mogę dostać na rok za darmo lecz jest napisane, że promocja jest dla firm czy coś takiego.

Teraz pytanie. Czy mogę zarejestrować u nich domenę .eu na rok nie ponosząc później przy tym kosztow? I czy w ogóle mogę zarejestrować u nich domenę nie posiadając firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taniej niż w OVH, gdzie pierwsza rejestracja wynosi 23,99 zł.

 

W HOME kruczkiem jest to, że masz co prawda za 0 zł ale nie możesz jej przetrasferować, zanim nie opłacisz na kolejny rok. A ta opłata dużo więcej kosztuje.

Edytowano przez lamironi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykładowo jeśli ją tam zamówie to będę mógł podpiąc pod hosting w hekko? I po roku jeśli nie będę chciał to nie będę musiał jej przedłużac tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, bez problemu możesz ją delegować na dowolny serwer.

Nie musisz domen przedłużać, ale Home ma dość wysokie ceny i jeśli zmienisz zdanie później to odnowienie domeny może Ciebie to trochę kosztować.

 

Domeny EU są dość tanie, nie wiem jak tam wygląda odnowienie w Home dla tej domeny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nurtuje mnie jeszcze punkt drugi:

Zasady promocji
1. Promocja trwa od 4 marca do 31 grudnia 2014 r.
2. W okresie trwania promocji zarejestruj (oferta dla firm) domenę europejską .eu.
3. Zaakceptuj warunki promocji, odbierz SMS z kodem (jeżeli jesteś nowym klientem) i potwierdź aktywację zamówionej domeny.

To znaczy, że jeżeli jestem osobą prywatną to nie mogę rejestrować tej domeny? Przepraszam, że tak wypytuję ale jestem "świeżakiem" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy wiecie gdzie można dostać najtańsza domenę .eu lub jakąś z promocji?

Ja moje .eu trzymam tutaj www.internetbs.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

36 zł płacę za przedłużenie na Firehost - i to już w miarę sensowna cena. Rejestracja wszędzie jest tania.
Problem pojawia się dopiero kiedy te domeny trzeba przedłużyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz domena .eu jest na topie. Raz można ją rzeczywiście kupić za grosze, dwa coraz więcej firm się do tej końcówki przekonuje, szczególnie te które działają na obszarze UE. Ja bym proponował przejrzeć cenniki największych rejestratorów z 10 i porównał. Z tego co widzę część nawet oferuje za darmo, ale z darmowych domen odradzam korzystać, bo działają na krótką metę. Kogo mógłbym zaproponować? Może na początek mógłbym zaproponować superhost.pl albo rejestracjadomen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×