Skocz do zawartości
Empty997

Jaki hosting polecacie?

Polecane posty

Podziwiam niektóre firmy że mają nerwy ze stali...

 

Stal to pikuś! Bardziej to już jest na granicy molekularnej :) ,czasem naprawdę zatyka by w miarę sensownie odpisać :(

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu hostuje kilka swoich stronek na sprint data center - jest to firma z Olsztyna -> https://www.sprintdatacenter.pl/12/o-firmie

Szybki transfer plików, nie przypominam sobie serwer przestał działać i inne takie historie. Fajne jest też to, że mają 24h pomoc techniczną - więc gdy np w sobotę wieczorem zamiast bawić się gdzieś na mieście grzebię coś przy stronie i trzeba mi zmienić ustawienie serwera to jest taka opcja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio zakupiłem kolejny hosting, padło na linuxcom i jak na razie mogę napisać, że była to bardzo dobra decyzja. Panel znacznie inny, niż na masternet także musiałem się trochę przystosować. Ogólnie oba wymienione przeze mnie hostingi są warte polecenia zarówno pod względem jakości jak i ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tylko po to się zarejestrowałaś, żeby nam to powiedzieć...

Ehh ta kiepska szeptanka cal.pl jest widoczna na każdym kroku i na wielu forach -> 0-5 postowcy polecają cal.pl

 

Nie tam, dlaczego - na cal.pl jest bardzo kolorowo. Hsting tam to jak wypad na Białoruś, gdzie nawet znaczek na poczcie wymaga załatwienia go (łacznie z przekupieniem pani w okienku). Na cal.pl mamy piękny przykład olewania klienta, dojenia go ile się da, a w wolnej chwili możemy obluzować sobie szczękę do poziomu jezdni pełną gamą brudnych chwytów z blokowaniem przejścia do innego providera włącznie.

 

Polecać cal.pl może osoba:

  • niekompetentna lub
  • nieprawdziwa (będąca fejk-kontem utworzonym przez cal.pl) lub
  • masochistą.

Przypominam, że spójnik "lub" pozwala wybrać więcej niż jedna możliwość.

 

W temacie co polecić - na pewno trzymałbym się z daleka nie tylko do Cal.pl, ale i od 1&1 (ci drudzy to też tragedia, ale oni wypadają w prównaniu z calem śpiewająco). Na dzień dzisiejszy prawodpodobnie sugerowałbym OVH - dobre ceny (przy czym domeny jedne z najtańszych), wysoka stabilność w miarę kompetentny support. Nie zdarzył mi się z nimi żaden fack-up, więc nie mogę za dużo powiedzieć w temacie tego jak reagują, niemniej brak fack-upu przez 7 lat sam w sobie jest całkiem pozytywny.

Edytowano przez Hejtuję Cal.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam problemu z Hekko, jest to optymalna wersja hostingu dla mnie. Nie widzę też powodu, by oczerniać jakieś inne firmy po prostu jeżeli nie spełniają moich wymagań pod którymś względem rezygnuję i więcej nie wracam, tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki darmowy hosting możecie mi polecić?

Chcę postawić na własnej domenie jakiegoś wordpressa.

 

Przy kwotach rzędu 5zł czy 10zł rocznie za hosting szukasz darmowej usług?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe... darmowy hosting to darmowe problemy. Kupujesz konto za kilka dyszek rocznie i masz święty spokój - nawet pod kilka stronek. Po co zatem te kombinacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×