Skocz do zawartości
Empty997

Jaki hosting polecacie?

Polecane posty

I tylko po to się zarejestrowałaś, żeby nam to powiedzieć...

Ehh ta kiepska szeptanka cal.pl jest widoczna na każdym kroku i na wielu forach -> 0-5 postowcy polecają cal.pl

Nie pracuję dla tej firmy i nie robię im żadnego marketingu szeptanego. Napisałam z czego korzystam i z czego jestem zadowolona, wcześniej miałam konto hostingowe w netmarku i w linuxpl.com i z tych 3 najbardziej zadowolona jestem z cal.pl, choć i tak będę musiała się rozejrzeć za czymś dodatkowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie można było zadać dwóch pytań w jednym poście o serwer i domenę w UK? Trzeba było założyć dwa osobne tematy? Nabijanie postów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie można było zadać dwóch pytań w jednym poście o serwer i domenę w UK? Trzeba było założyć dwa osobne tematy? Nabijanie postów?

Dla mnie to 2 różne kwestie, bo z reguły hosting wykupuje w innej firmie, niż domeny i dlatego z automatu założyłam 2 tematy. Hosting już raczej znalazłam, a firmy do rejestracji domen będę musiała jeszcze poszukać. Ale faktycznie chyba masz racje, powinnam to wrzucić w jeden temat, mój błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

domen i hostingu nigdy nie kupuje się w jednej firmie
z reguły tam gdzie tani hosting to drogie domeny, lub na odwrót

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Domeny proponuję w OVH - jest najtaniej. Hosting proponuję wziąć z jednej z rodzimej firmy których na forum jest pełno. Na pewno nie brać hostingu w OVH. Firm z naszego grajdołka jest sporo, pierwsze z brzegu - MZone, Hekko, Biznes-Host, HitMe, ViPower, Kylos, Ionic czy Ultima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o hosting to najlepszą firmą, z której usług korzystałem to biznes-host.pl. Domeny kupuję na aftermarker. Chyba tam jest najtaniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pracuję dla tej firmy i nie robię im żadnego marketingu szeptanego. Napisałam z czego korzystam i z czego jestem zadowolona, wcześniej miałam konto hostingowe w netmarku i w linuxpl.com i z tych 3 najbardziej zadowolona jestem z cal.pl, choć i tak będę musiała się rozejrzeć za czymś dodatkowym.

Witam! A dlaczego netmark i linux wypadły gorzej? Możesz podać jakieś konkretne argumenty, bo zaciekawiłaś mnie tą oceną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! A dlaczego netmark i linux wypadły gorzej? Możesz podać jakieś konkretne argumenty, bo zaciekawiłaś mnie tą oceną.

W netmarku hosting z 5G pojemności jest po prostu droższy (ja miałam tam wykupiony mój pierwszy hosting, był to hosting micro i najzwyczajniej z niego "wyrosłam"), ale na sam początek jest to bardzo dobry hosting.

W linuxpl, być może miałam zwyczajnego pecha, ale w pewnym momencie pojawiły się przerwy w działaniu serwera i postanowiłam o przeniesieniu stron na inny hosting.

 

To tyle, pewnie trochę subiektywnie, ale szczerze :)

Tak naprawdę, to poza tymi przestojami w linuxpl, które przecież mogą zdarzyć się niestety w każdej firmie, to o żadnym z tych hostingów nie mogę powiedzieć źle, a na chwilę obecną optymalny jest dla mnie cal.pl, choć i z nim przyjdzie mi się niedługo pożegnać, bo przenoszę się z moimi stronkami do angielskiej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam hosting stron na http://wer.pl/hosting 5 GB w niskiej cenie, do tego brak spamu oraz łatwy panel zarządzania – wrzucenie Wordpressa lub Joomli to minuta pracy dzięki auto-instalatorowi. Do tego transfer bez ograniczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w masternet i mogę śmiało polecić, zero jakichkolwiek problemów i cena swego czasu jak porównywałem to była dla mnie najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

usługi masternet to pakowanie się w kłopoty

Rozwin mysl. Bylem u nich kilka lat i wszystko bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też chętnie bym dowiedział się to pakowanie się w kłopoty bo mam u nich właśnie hosting ale na nic nie mogę się skarżyć. Niedługo będę przedłużał, także jak coś z nimi nie tak to warto by było coś wiedzieć i ewentualnie zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

opłacenie po terminie, zamiast zwrotu wpłaty samowolka, doładowanie jakiejś skarbonki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nóż się w kieszeni otwiera, tyle razy było Ci to już wałkowane, abonent do tej pory w żadnym stopniu nie zastosował się do obowiązujących procedur, wpłatę otrzyma jak się do nich zastosuje.

Pewnie nawet nie jesteś abonentem tej opcji.

 

Zaprzestań publicznie siać oszczerstwa i wprowadzać innych w błąd !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie sieję oszczerstw, kaskę brać to nie ma problemu, jakieś nie chciane skarbonki to się bez zgody zakłada
a zwrócić to już wielkie procedury, nikt takich cudów nie wyczynia, no po za osławionym ostatnio hekko

powtórzę unikać jak ognia, pakowanie się w problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kori, czy Ty masz problem z czytaniem naprawdę?

 

Zasady reklamacji jak widzisz są jasno opisane. To Twój problem, że nie umiesz ich przeczytać i się zastosować.

 

 

Firmy również powinny móc wyrazić opinie o klientach. Coś takiego chyba nawet powstało w ostatnim czasie.

Edytowano przez Hekko.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jednym filmie w sklepie mieli taką tablicę, tych klientów nie obsługujemy. No i zdjęcie delikwenta, przydało by się jak nic. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up Nie korzystałem z Waszych usług, więc nie mam na myśli Waszych firm, ale domyślam się, że na czymś takim długo by nie trzeba było czekać żeby jakieś krzaki zaczęły "wystawiać negatywy" ludziom za to, że Ci oczekują jakości usług jaką im obiecywano...

Edytowano przez PCziomal (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

opłacenie po terminie, zamiast zwrotu wpłaty samowolka, doładowanie jakiejś skarbonki

 

Napisz do zdanie jakoś po polsku bo ja nie rozumiem...

 

 

 

nie sieję oszczerstw, kaskę brać to nie ma problemu, jakieś nie chciane skarbonki to się bez zgody zakłada

a zwrócić to już wielkie procedury, nikt takich cudów nie wyczynia, no po za osławionym ostatnio hekko

powtórzę unikać jak ognia, pakowanie się w problemy

 

I nie rozumiem dlaczego masz problem ze skarbonką? Czepiasz się wszystkiego co możliwe. Nawet w stopce płaczesz na jakieś numery 801 masternet a byłem dzisiaj na ich stronie i nie widziałem żadnego takiego numeru.

 

Skarbonka to jest jedno z lepszych rozwiązań i nie wiem czy na siłe próbujesz udupić każdą firmę na forum czy masz jakiś problem ze sobą.

 

Masternet - ble bo skarbonka

Sixwishlist - ble bo angielski, bo inny panel, bo struktura folderów nie taka

hekko - ble bo jakiś użytkownik miał problem z reklamacją

MintsHost - ble bo nie ma fajnych darmowych subdomen

progreso - ble bo drogie

 

 

Czytam niektóre twoje opinie i nie wiem czy opuściłeś za dużo lekcji języka polskiego. Jak już masz stawiać przecinki to rób to sensownie.

 

 

Podziwiam niektóre firmy że mają nerwy ze stali...

  • Upvote 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

 

Masternet - ble bo skarbonka

Sixwishlist - ble bo angielski, bo inny panel, bo struktura folderów nie taka

hekko - ble bo jakiś użytkownik miał problem z reklamacją

MintsHost - ble bo nie ma fajnych darmowych subdomen

progreso - ble bo drogie

Może szybciej będzie wymienić firmy które nie są "bleee" według użytkownika @kori :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Może szybciej będzie wymienić firmy które nie są "bleee" według użytkownika @kori :)

 

No w 2 minuty znalazłem tylko 5 opinii, które wymieniłem wyżej. Pewnie jak by poszukać bardziej to można zrobić niezły ranking ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×