Skocz do zawartości
qwertyu

Darmowy hosting

Polecane posty

Siemka,

Poszukuję darmowego hostingu, ponieważ chciałbym przetestować mój skrpyt na nim bo na aktualnym hostingu mam tak że nie chce mi pobrać danych o serwerze z bazy msql. Hosting testowałem na hostinger oraz cba i tam nie działało także ich proszę nie wypisywać... W sumie jeśli by był jakiś porządny hosting to mógłbym nawet przeznaczyć pewną kwotę bo chciałbym tylko na miesiąc wykupić by klienci mogli podziwiać moją pracę, i kupić. Potem już będę im demo pokazywał u tych co kupili. Parametry najmiejsze ale żeby podstawowe rzeczy były czyli baza msql, wystarczy 1, miejsca nie zawiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Hekko masz najtańszy hosting na miesiąc za 4,40zł i dodatkowo możesz przez 2tygodnie za darmo testować. Za darmo możesz spróbować na 000webhost.com

 

P.S.

Kod rabatowy Hekko -15% xxxxxx

Edytowano przez regdos
Usunięcie reflinak (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dominik - płaci się raz, za cały rok, i wtedy masz 44 zeta za całość. A jeszcze lepiej mieć ten pakiet za 70 zł, bo wtedy domenę PL dają za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwróciłem uwagę na dostępne okresy płatności, że są miesięczne po 4,40. Mój błąd. Osobiście mam u nich hosting i płacę rocznie, inaczej dla mnie nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×