Skocz do zawartości
Nazgul

Pytanie o zestaw komputerowy

Polecane posty

Witam,

 

Mam na wydanie 2500 zł na samą skrzynkę.

 

Proszę o informacje czy zestaw który sobie złożyłem jest optymalny do gier, grafiki, ogólnego użytku w tych pieniądzach.

 

http://www.morele.net/inventory/info/gsXujR/

 

Ewentualnie zmiany proszę wypisać i napisać dlaczego.

 

Pozdrawiam i z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

Jeżeli znajdziesz dodatkowe fundusze to polecam kupno chociaż GTXa 760.Również dysk bym zmienił na wersję Black. Jednak wiąże się to z dodatkowymi kosztami. Nie zapomniałeś czasem o chłodzeniu na CPU? Boxowego nie polecam nawet jak nie podkręcasz procesora. Chociaż jakiś SilentiumPC będzie tutaj dobrym wyborem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Pamięć Crucial Ballistix 8GB (2x4GB) DDR3 1600MHz CL(9-9-9-24) Unbuffered NON-ECC 1.5V (BLS2CP4G3D1609DS1S00CEU)

 

Zamień na inne bo z tymi pamięciami są same problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

Jeżeli znajdziesz dodatkowe fundusze to polecam kupno chociaż GTXa 760.Również dysk bym zmienił na wersję Black. Jednak wiąże się to z dodatkowymi kosztami. Nie zapomniałeś czasem o chłodzeniu na CPU? Boxowego nie polecam nawet jak nie podkręcasz procesora. Chociaż jakiś SilentiumPC będzie tutaj dobrym wyborem.

Nie zamierzam podkręcać procesora, dodatkowo czytałem opinie że to boxowe w i5 wystarcza... - ewentualnie zawsze później można to wymienić.. Co do kosztów nie wiecej niż 2500 zł.

 

 

Zamień na inne bo z tymi pamięciami są same problemy.

Same pochlebne opinie słyszałem o tych ramach - stąd mój wybór padł na nie - miałem kupywać black furry kingston'a ale z nimi dopiero są problemy... to samo Ram Corsair. (inf. Elektroda)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Same pochlebne opinie słyszałem o tych ramach - stąd mój wybór padł na nie - miałem kupywać black furry kingston'a ale z nimi dopiero są problemy... to samo Ram Corsair. (inf. Elektroda)

 

W takim razie po co ten temat założyłeś na tym forum skoro podjąłeś decyzję i wspierasz się elektrodą?

 

Ja z doświadczenia wiem że te pamięci to badziew, ale to Twoje pieniądze i obym się mylił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast ostatnio mam pecha do pamięci Geila. Na 3 sztuki, 2 były uszkodzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×