Skocz do zawartości
Aza

4Cheats.pl - For Gammers Programmers

Polecane posty

93_4cheats.png

Drogi Użytkowniku...

Chciałbym zaprosic cię na forum 4Cheats.pl, które powstało po to aby, nasi użytkownicy mogli dzielić się informacjami, oraz zdobywać różne umiejętności. Administracja 4Cheats.pl, stara się stworzyć forum dobre dla każdego użytkownika, poprzez różne działy które znajdują się na forum, oczywiście nie jesteśmy w stanie spełnić wszystkich zachcianek, lecz jeżeli uważasz że na forum powinien znajdować się jeszcze jakiś dział, lub cokolwiek innego, zapraszamy do napisania sugestii!

 

A teraz w skrócie, czyli co możemy ci zaoferować:

- Miłą kulturalną atmosferę, Administratorzy to też ludzie, możesz się z nimi kontaktować "na luzie".

(Jesteśmy chyba jednym forum, z takim porozumieniem Administrator - Użytkownik)

- Większe szansę na rangi "Moderatorów", szukamy ich do prawie każdego działu smile.png

- Forum stabilne, działające 24h/7/365 dni w roku

- Integrację z Twitch'em, dzięki czemu możesz oglądać u nas Streamy, jeżeli nie znajdziesz jakiegoś kanału możesz spokojnie go dodać!

- Oraz wiele, więcej ciekawych rzeczy

 

Zapraszamy i Pozdrawiamy, Administracja 4Cheats.pl!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytając takie posty, zaczyna się w mnie gotować, nie lubię osób które oceniają coś po "okładce", jedyne co łączy nas z mpcforum to skin...

Edytowano przez Aza (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Ale przecież to chyba darmowy / płatny szablon, więc jaka kopia? Nawet mpc ma link do źródła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie widząc np. właśnie forum, gdzie jakaś część jest taka sama, lub podobna zaczynją szaleć, a następnie pisać różne głupoty na temat kopii, w dodatku że jest to szablon który może nabyć każdy...

Edytowano przez Aza (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, a więc użyłeś ten sam szablon co mpcforum i skopiowałeś całą ideę serwisu. Tak więc nie dość, że kopia to jeszcze nieudolna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc... Przeczytałeś ten temat, dodałeś swoją odpowiedź w której wyraziłeś krytykę w stosunku do strony którą tutaj prezentuje, ok, przeżyje.

Idąc tropem twojej logiki - tworząc forum, stronę, "cokolwiek" o "czymkolwiek" co już istnieje, bezmyślnie kopiujesz całą ideę serwisu który już istnieje, bądź był tym pierwszym? Bo jeżeli ja podjąłem się próby postawienia czegoś co już istnieje, to staram się to zrobić tak aby w miarę się odróżnić, tylko wytłumacz mi jedno... W jaki sposób mam się odróżnić jeżeli cokolwiek bym tam nie zrobił to będzie kopia, zrozum fakt że nie da się zrobić czegoś oryginalnego w takiej dziedzinie, może inaczej... skoro mówisz że to kopia to wymień mi dokładne elementy które zostały skopiowane, Szablon? ten temat już przerabiałem. hmm.. Może działy? więc w jaki sposób wobrażasz sobie zrobienie tego inaczej?

 

Jeżeli już kogoś krytykujesz to przynajmniej to uzasadnij, aby osoba którą krytykujesz mogła to w miarę możliwości poprawić, o ile krytyka będzie czegoś warta, bo jak na razie nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolego, czy ty czytasz co wypisujesz? Mam Ci screenshoty dać z podpisem "znajdź 3 różnice" czy obejdzie się bez tego?

 

Używanie darmowego/płatnego stylu jest tak długo OK, póki strony różnią się co najmniej tematyką. Tu mamy sytuację, w której nie dołożyłeś nawet minimum wkładu własnego i najzwyczajniej w świecie nie zmieniłeś ani tematyki strony na której się wzorujesz, ani jej stylu, ani nawet struktury działów, po prostu nic.

 

Innymi słowy zrobiłeś najzwyczajniejszą w świecie KOPIE, dodałeś parę działów i funkcji i oczekujesz czego, pochwały? Rzeczywiście musiało to być bardzo trudne zadanie. Myślę, że zdolny uczeń 3 gimnazjum dałby sobie radę.

Edytowano przez Archi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wracamy do punktu wyjścia...

Porównujesz forum po tym jaki ma styl czy tematykę, patrząc na to z twojej perspektywy, nie zależnie czego bym tam nie dodał, ale tematyka i styl byłyby takie same jest to nadal KOPIA... "Dodałem tam parę działów i funkcji" a co miałem więcej zrobić, bo chyba nic innego niestety nie można.

 

Okej przyznaje, jest w tym troszkę prawdy co do działów niektóre swoją strukturą przypominają te z mpc, ale to jeszcze nic nie znaczy... Tutaj dam prosty przykład, (oczywiście tak nie jest...) ale gdybym zakładał swoją stronę bądź forum, ustalmy że forum, o tej właśnie tematyce, a jakiś dział nie umyslnie przypominał by dział "konkurencji" zostanę oskarżony o kopiowanie czegoś o czym nie wiedziałem że istnieje.

 

Poza tym na forum gdzie mam 40 kilka działów, może 3 lub 4 są podobne schematem do konkurencji. To jeszcze chyba nie jest koniec świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dalsza dyskusja z tobą nie ma sensu, nie widzisz swojego błędu więc będziesz musiał się upokorzyć jeszcze bardziej jak inni użytkownicy napiszą to samo. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosze bardzo, skin został zmieniony, lekkie zmiany w działach jak na razie, o ile to wam da jakies nowe spojrzenie, chociaż i tak pewnie wyszukacie coś jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kup licencje na IPB pogadamy.

Styl zmieniony,tak od reki na kolejny płatny za 30$?

Widze że bogaty jestes.

Skoro tak szastasz kasa może zleć komus stworzenie na własne widzi mi sie.

Tu 25, teraz 30.

No no...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem już info gdzie trzeba, niech sobie weryfikują czy legalnie ;). Najwyżej prokuratura będzie miała trochę frajdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrzcie co nastąpiło - zabawne. Dał linka do swojego dzieła w dziale strony do oceny i dosłownie walczy z każdą opinią. Jeżeli komuś zależy na pochwałach radzę dać stronę do oceny, nie wiem... np. rodzinie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co mamy chwalić jak nie ma co?

Retail to retail = gówno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i o ile się nie mylę to pisze się "Gamers", chyba że to jakaś nowa moda. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×