Skocz do zawartości
Aza

[WWW]Pod utrzymanie tego forum na ipb

Polecane posty

Witam,

Jeżeli napisałem temat w złym dziale, lub coś pomyliłem, przepraszam i proszę aby mnie poprawić jak widać jestem tutaj nowy.

A więc przejdę teraz do rzeczy...

Z góry mówię że budżetu nie podaje iż ceny są różne.

Proszę o zaoferowanie mi serwera www pod utrzymanie forum 4cheats.pl, ostatnimi czas aktywność użytkowników skoczyła w górę, i serwer który kupiłem na superhost.pl nie daje sobie rady, zależy mi na tym aby czas wykupu serwera był w miarę luźny, to znaczy aby mógł wykupić serwer na np. Miesiąc, a nie na Rok czy Pół roku z góry.

 

Dziękuję, pozdrawiam.

Edytowano przez Aza (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, możesz spróbować nasz hosting współdzielony https://www.ionic.pl/hosting_details.php#w-polsce - obowiązuje 2 tygodniowy okres testowy więc w razie problemów na najniższym pakiecie można przejść na wyższy lub nawet na serwer VPS w późniejszym czasie.

 

W razie czego oferujemy pomoc w przenosinach - wystarczy napisać na support zgłoszenie.

Edytowano przez mizax (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomyślę, lecz szczerze mówiąc odstrasza mnie troszeczkę ta pojemność serwerów 18gb, posiada u was najlepszy serwer www, gdzie w moim przypadku na serwerze aktualnie zajęte mam 15, ze względu że trzymam tak różne pierdółki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Unixstorm.org

Spokojnie wieksze serwisy mi na IPB utrzymuje.

Tez masz okres testowy wiec sobie sprawdzisz wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak napisałem wyżej nie trzymam tam tylko tego forum, i tutaj znowu może być problem z transferem, dlatego najlepiej gdyby firma oferowała transfer nielimitowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nielimitowany transfer to tylko chwyt marketingowy. Sprawdź ofertę MZone, pakiet Basic TWO powinien być wystarczający na początek. Hosting możesz przetestować przez 3 dni za darmo rejestrując się tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Sprawdź ofertę https://www.netdc.pl/ trzymam tam swoje serwisy od ponad roku i serwery wytrzymują myślę że i z twoim forum na najmniejszym pakiecie spokojnie dasz radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na czym polega ten hosting, na pewno nie jest tak cudownie że wszystko jest bez limitu ;) Gdzieś jest haczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nadal potrzebujesz serwera? Napisz do mnie, contact@fixitsolution.co.uk , jakoś się dogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×