Skocz do zawartości
10wredny

Gdzie najlepiej zarezerwować domeny/stworzyć stronę WWW

Polecane posty

Gość Rafiki

Wszedłem z ciekawości. Atthost ma lepszą ofertę.

 

niby w czym ? .... chyba tylko w cenie i pojemności kont... athost prawdopodobnie leży na jakimś dedyku w sys albo ovh i niby "wielki hosting"....

 

lh akurat ma swoją infrastrukture sieciową i swoje serwery, to porządna marka z dużym doświadczeniem. Prócz zwykłego hostingu oferują chmure... nie ma co tutaj porównywać bo to inna pólka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jaki hosting byście dziś polecili ? Z którego korzystacie?

Zapraszam do siebie, dla bardziej wymagających projektów jest możliwość ustalenia indywidualnego pakietu.

http://www.keex.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

 

niby w czym ? .... chyba tylko w cenie i pojemności kont... athost prawdopodobnie leży na jakimś dedyku w sys albo ovh i niby "wielki hosting"....

 

lh akurat ma swoją infrastrukture sieciową i swoje serwery, to porządna marka z dużym doświadczeniem. Prócz zwykłego hostingu oferują chmure... nie ma co tutaj porównywać bo to inna pólka :)

Mam pytanie - czy potrafisz bez "obrażania" innych ocenić jakiś hosting ze względu na lokalizacje?

Wiele hostingów ma serwery we Francji nie ze względu na to, że jest tanio a ze względu na rozległą właśnie infrastrukturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Godaddy, bez konkrecyjny TOP1 jeśli chodzi o sprzedaż domen, pozostałe 7 firm z top 10 ma razem tyle co samo GD. Godaddy ma najlepszy panel do zarządzania hostingiem bazujący na cPanel-u ale totalnie zaprojektowany pod nich. Manager domen równie przejrzysty i praktyczny.

 

OVH, dość tani z najlepszą-największą infrastrukturą hostingową na świecie.

 

 

Jak coś pod VPS to jak dla mnie nr 1 jest DigitalOcean i tyle w temacie.

 

 

Czemu ta 3-ka? Bo są najwięksi i najlepsi w tym co robią. Jedna z firm jest szczególnie mi bliska bo poznałem ją od środka ;-)

 

 

Pozdrawiam

T.

Edytowano przez TomiMal (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie domeny trzymam w polskiej firmie, płacę na poziomie 50 zł za PL, tak więc jest ok. A jednak zależy mi na polskim supporcie i sensownym panelu zarządzania. Miałem już nieprzyjemności z zagraniczną firmą - prawie domenę straciłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad zakupem serwera na kei.pl tylko nie widziałem żadnych opinii o nich, ktoś może coś napisać? Dobry support? Jak z jakością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad zakupem serwera na kei.pl tylko nie widziałem żadnych opinii o nich, ktoś może coś napisać? Dobry support? Jak z jakością?

Na początek napisz czemu się zastanawiasz? i co powoduje że ta oferta jest odpowiednia a nie inna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad zakupem serwera na kei.pl tylko nie widziałem żadnych opinii o nich, ktoś może coś napisać? Dobry support? Jak z jakością?

 

Opinie o nas znajdziesz tu, na forum http://www.webhostingtalk.pl/opinie/firma/27-kei-pl/ i na naszej stronie internetowej https://www.kei.pl/#home-references :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Kolejne nabijanie postów z opiniami o wordkom.pl pisane przez świezych użytkowniów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejne nabijanie postów z opiniami o wordkom.pl pisane przez świezych użytkowniów :)

Jeżeli chodzi o nabijanie postów to bardziej przyjrzał bym się Hekko, bo tam jest dopiero wylęgarnia postów i to nie tylko na tym forum.

Czasami mam wrażenie, że ich klienci nic nie robią tylko posty piszą jak to jest super och ach zapominając o swojej stronie czy serwerze.

A co do Wordkom to proponuje sprawdzić i ocenić a nie na odwrót. Po drugie od niedawna Wordkom poleca tą stronę swoim klientom aby wyrazili swoją opinie, więc ciężko aby od razu przyszedł tu klient

Wordkom'u z 1K postami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co do Wordkom to proponuje sprawdzić i ocenić a nie na odwrót.

Masz rację, rozdwojenie jaźni może mieć każdy.

Nie wiem ile już wybanowałem kont tej firmy.. oczywiście za każdym razem ten sam adres IP i rejestracja tylko dla polecenia. A warto dodać, że nie jestem tu jedynym moderatorem.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam promocji żadnych, najlepiej jest płacić i wiedzieć za co się płaci więc wiele usługodawców ma wszechstronne oferty które dopasowują do klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×