Skocz do zawartości
10wredny

Gdzie najlepiej zarezerwować domeny/stworzyć stronę WWW

Polecane posty

Witam, z racji że jestem totalnym świerzakiem w tej materii to też wolę spytać na forum. Za rok/dwa zamierzam odpalić stronę internetową lecz wcześniej chciałbym zarezerwować kilka domen. Jaki serwis polecacie do stworzenia niewielkiej strony? (chciałbym od razu tam domeny zarezerwować) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

domenke najlepiej w ovh, maja niskie ceny. a hosting to juz zalezy ile potrzebujesz, co bedziesz trzymal jaki ruch planujesz po pierwszych 3 miesiacach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dopiero za rok chcesz ruszyć z hostingiem, to teraz nie ma sensu tym zaprzątać sobie głowy. Za rok pojawią się nowe możliwości, nowe oferty. Domenę jak najbardziej warto zarezerwować, jeśli masz jakąś na oku. I tu podobnie jak przedmówca (ze względu na najniższe ceny) wybrałbym OVH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy co chcesz robić później z ta strona, OVH jest straszne do przerzucania domeny na inna osobę czy do innej firmy - wiec w tym wypadku stanowczo odradzam OVH. Ale jeśli ma być to jakiś blog typu "Ja i moje rybki" gdzie nie planujesz sprzedażny czy przejścia do innego dostawcy to OVH jest dobrym wyborem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nasze statystyki mowia cos innego, ale mimo wszystko w przygotowamiu mamy "dodatkowe uslugi" ktorych na rynku jeszcze nie ma i pewnie dlugo nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy oprócz na ceny domen, zwracają uwagę na inne usługi dodane.

I co registrar może wartościowego dodać? Dane ukryć najwyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ukrycie danych to nawet nie dodatek. W gnum nawet majac konto na firme mozna ukrywac dane domem bez dotatkowego serwisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

A jak się do tego mają promocje jak na nazwa.pl że domeny za 0zł?

 

Że za rok powiedzmy za 5 domen zapłacisz 600zł a w innej firmie (gdzie zapłacisz na start 60zł za rejestrację 5 domen) wybulisz 250zł

 

 

Weź sobie ovh albo masternet i skieruj na razie na jakiś darmowy hosting jak chcesz przykładowo sobie jakąś zaślepkę wstawić np. "Strona w budowie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I co registrar może wartościowego dodać? Dane ukryć najwyżej.

 

Hosting, certyfikaty i wiele innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam linuxpl.com, albo www.hekko.pl To, którą ofertę wybierzesz nie ma większego znaczenia, bo są porównywalne zarówno jeżeli chodzi o cenę, wsparcie techniczne oraz wydajność serwerów. A do małej strony dobrze sprawdzi się też netmark.pl. Kiedyś miałem tam stronkę na Wordpresie z 1 tyś. uu / dziennie i dosyć płynnie to chodziło. Trochę narzekałem na support, ale porównując do innych hostingów, a przeszedłem chyba przez przynajmniej 10, to i tak nie było źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Hosting, certyfikaty i wiele innych.

 

Hosting który jest blokowany przy większym ruchu, certyfikaty droższe niż u renomowanego resellera i wiele innych ? Aha, nie no, dobra oferta... (dla właściciela firmy hostingowej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NetMat, to było do nas? Mam nadzieję, że nie :)

Jeśli tak, to hosting jest blokowany w przypadku przekroczenia limitów (jak wszędzie indziej), certyfikaty mamy najtańsze w Polsce, i wiele innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ovh.pl nie ma najtaniej juz dobre pol roku. Sprawdz ceny odnowien domen w https://gnum.pl.

 

Nie pchaj sie w promocje za 0 zl bo koszt odnowienia powala.

 

WOW jesteście tańsi o 27 groszy w przypadku przedłużenia. (Rejestracja tyle samo kosztuje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Pewnie z milion zł.

 

a tak serio to nielimitowany transfer, ok da się przyjąć po ograniczeniu prędkości, ale dysku już nikt ci nie zapewni gwarantowanego unlimited. Wykopsają Cię pod byle pretekstem jak przegniesz :)

Edytowano przez Kamikadze (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jakby nie patrzeć zostaje "zagranica". Ale spoko wierzę, że i w Polsce przyjdzie czas na normalne usługi. W dzisiejszych czasach cieżko być konsumentem/patryjotą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jakby nie patrzeć zostaje "zagranica". Ale spoko wierzę, że i w Polsce przyjdzie czas na normalne usługi. W dzisiejszych czasach cieżko być konsumentem/patryjotą :-)

 

Za granicą mają pewnie te nowe dyski kauczukowe które powiększają swoją pojemność za każdym obrotem, ponoć niektóre firmy już oferują web hosting w geopbyte'ach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Czyli jakby nie patrzeć zostaje "zagranica". Ale spoko wierzę, że i w Polsce przyjdzie czas na normalne usługi. W dzisiejszych czasach cieżko być konsumentem/patryjotą :-)

 

Żebyś się nie zdziwił jak Cię firma "zagłamaniczna" wykopsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×